Сонце в Леві — Місяць у Стрільці

Якщо у вас Сонце у Львові, а Місяць у Стрільці — ви дуже життєлюбний людина, переповнена мріями, планами і оптимізмом. Завжди прагніть до кращого і готові на будь-які зміни. У вас філософське сприйняття життя, любов до роздумів і обговорень. Ви людина високих цілей, позитивного настрою і щирого ставлення до людей. З-за надмірної імпульсивності і бажання зробити ефектні вчинки, можете впадати в крайнощі.

Ви — рішучий, сміливий, спритний, рухливий чоловік. Ви штурмуете світ за допомогою вашої кипучої енергії. Ви, безсумнівно, випереджали своїх однолітків у будь-якому відношенні. Це положення планет дає тягу до подорожей, різноманітністю, новизною і хвилювання. Чоловіки з таким положенням планет часто стають найманцями, а жінки постійно переживають пристрасні любовні романи.

Ви володієте дивовижною енергією багатою уявою, привабливістю, і, якщо ви зможете приборкати свою палку натуру і спрямувати сили на досягнення конструктивних цілей, в світі не буде такого діла, яке не було б вам по плечу. Але ви не відрізняєтеся цілеспрямованістю і вважаєте за краще йти по життю, користуючись тим, що вам дано від природи — своєю стрімкістю, чарівністю та ентузіазмом, і не докладаєте зусиль, щоб отримати переваги своєї діяльності або знань.

Обмеження — ось в чому ви потребуєте головним чином. Ви дуже обдарована і приваблива особистість; але, якщо ви не направляєте свою енергію на певну мету, ви уподобитесь кометі, прекрасної, але некорисної небесної сторінці. Ви прекрасний коханий, доки ви знаходитесь поруч з предметом свого кохання, але зазвичай ви знаходитесь там недовго. В чому ви дійсно потребуєте — це у тому, щоб заспокоїтися, налаштуватися на роботу і серйозні відносини. Визначте мету, на яку ви будете направляти свою енергію, і з допомогою сили волі домогтися, щоб вся ваша енергетика примирилася з цією ідеєю і прийшла у відповідність із завданням, яку ви поставили.


Залишити відгук