Сонце в Леві — Місяць у Рибах

Якщо у вас Сонце у Львові, а Місяць у Рибах — ви самий тихий і творча людина, не любить виставляти свої здібності на публіку. У вас дуже багатий внутрішній світ, але ви віддаєте перевагу багато чого тримати в собі. Внутрішня невпевненість у своїх силах часто заважає здійснення задуманих планів. Ви відчуваєте сильні емоції, сентиментальні і неспокійні. Вам складно розібратися у собі, в тому різноманітті почуттів та емоцій, які вирують у вашому серці. Лише розібравшись у собі, ви зможете знайти ту внутрішню впевненість, той внутрішній стрижень, який дозволить Вам досягати бажаного.

Ви знаєте, коли нападати, а коли краще відступити. Точно розраховані дії приносять вам успіх. Ви не боягуз в звичайному сенсі слова; але ви розумієте, що таке доцільність, хоча в моральних питаннях ви не відступивши ні на дюйм, і, якщо потрібно, померти за правду, але ви не любите марно випробовувати долю.

Таким чином, з вас виходить хороший ділова людина, що володіє достатньою гуманністю, щоб процвітати не користуючись жорстокими методами. Ви дбаєте про людей, залежних від вас, і вважаєте, що «становище зобов’язує». Ви — філантроп. Ви гостро відчуваєте горі, і за вашою кипучою енергією ховається філософська, мисляча істота, яка дуже добре знає, що таке життєві негаразди і печалі.

Будучи людиною дії, ви не обмежитеся сумними роздумами; ви спробуєте щось зробити і по-своєму спробуєте перетворити світ — через філософію, пожертвування, соціальну роботу, політичний вплив, але завжди керуючись вищими інтересами. Ваші амбіції спрямовані на те, щоб принести благо іншим, а не досягти особистої слави; велике почуття власної гідності поєднується у вас істинним смиренням духу і справжньою любов’ю до ближнього.

У любові ви пристрасні, але не постійні; тут властивий вам дух експансії, ймовірно, буде змушувати вас шукати більше ніж один об’єкт любові. Ви — занадто серйозна людина, щоб вас можна було назвати непостійним, хоча важко підібрати інше слово для визначення ваших вчинків. Незалежно від того, що ви робите, ви керуєтеся самими благими намірами; і якщо вам трапляється образити людину, то пізніше ви про це гірко шкодуєте. Ви повинні опиратися спокусі замкнутися в собі і дозволити вашої серйозності перетворитися в смуток і депресію. Дайте вашої енергії активний вихід, і ваш ідеалізм і привабливість допоможуть вам домогтися дуже багато чого.


Залишити відгук