Сонце в Леві — Місяць у Терезах

Якщо у вас Сонце у Львові, а Місяць у Терезах — ви дуже симпатичний, привітний, милий і благородний. Вам важливо справити хороше враження на оточуючих і ви прикладаєте багато сил для цього. У спілкуванні ви чуйна і дуже дипломатичний Лев, що прагне зрозуміти співрозмовника. У вас царські манери, тонке відчуття краси, бездоганний смак. Ви не любите скандали, сварки, будь-які напруги. У сфері мистецтва і краси можете максимально проявити свої здібності.

Ви незалежні, ідеалістичні і романтичні Ваш ідеалізм досягає ступеня майже провидіння і, в поєднанні з яскравою уявою, дозволяє вам бути в авангарді вашого часу або вашого кола. Ваш підхід до людей відрізняється щирістю майже сентиментальністю, і за це вас люблять.

Ви дуже благородні і відчуваєте цілісність своєї натури, і в любовних справах тримайтеся в рамках умовностей, хоча ваша незалежність часто змушує вас змінити своїми правилами. Ви один з тих людей, які не особливо вірять в умовності, але, тим не менш, живуть у відповідності з ними, так як з’ясували, що не в змозі відкрито кинути виклик громадській думці без того, щоб не поплатитися за це. Хороша думка ваших друзів і співгромадян дуже важливо для вас.

Ви інстинктивно вловлюєте настрої в суспільстві, і, наскільки б ексцентричні ви не були на словах, вам вдається повести людей таким шляхом, який не дасть їм порушити закон. Бунтівний дух не притаманний вашій натурі, і до вашого власного подив ви виявляєте, що ведете розмірене життя корисного для суспільства громадянина, в той час як вся ваша філософія може повставати проти суспільних обмежень, які на ділі ви підтримуєте. Ви втілюєте ваші ідеї в реальність, коли справа стосується ваших особистих бажань, але добробут всього суспільства вас не хвилює.

Ви самі і ваші близькі — ось що вас хвилює в першу чергу. Заради любові ви можете пожертвувати багатьом заради любові до людини, або до кар’єри, або до себе самого, — так як ця конфігурація планет — до деякої міри конфігурація Нарциса, який закохався у власне зображення. Ваша зарозумілість доходить майже до поклоніння самому собі і схиляє вас до показного марнославству: ви пишаєтеся своїм одягом, своїми принципами і своїми амбіціями.

Здається, створений для любові і, на перший погляд, представляється романтичним і пристрасним, ви буваєте дивно розважливі в любовних справах. Це випливає з вашого почуття власної гідності і є невід’ємною частиною вашого жорсткого кодексу пристойності. Ніхто, ймовірно, не буде настільки важливий для вас, щоб ви дозволили собі порушити його, і, так як в любові, проголошені вами ідеали, дещо розходяться з вашими методами, ви опиняєтеся швидше сентиментальним, ніж пристрасним, і швидше розсудливим, ніж безоглядно отдающимся любові…

Ви здатні будувати великі плани і втілювати їх в реальність. Ви одночасно і виразні, і вразливі і сполучені разом, ці якості дозволяють вам заволодіти уявою публіки. Ваш зовнішній вигляд — ваше велике гідність, допомагає просуванню в житті, жінки з цією комбінацією зазвичай виключно красиві.


Залишити відгук