Сонце в Леві — Місяць у Леві

Якщо у вас Сонце в Леві, і Місяць у Леві — ви гордий, щедрий людина з сильним почуттям власної гідності. Деякі з таким становищем і сприятливими життєвими можливостями можуть здорово зазнаватися. Не терпіть командного тону, роздратовані, коли хтось від вас багато вимагає, бажаєте жити на широку ногу за покликом свого серця. Емоції не завжди підвладні розуму, можете робити вчинки перебуваючи під власним враженням. У вас дуже велика потреба у визнанні.

Ви дуже честолюбні, наполегливі і прагнете до успіху з такою наполегливістю, яка неодмінно приведе вас до наміченої мети. У вас є якась жорсткість, вона не видно явно, тому що по першому враженню ви представляєтеся веселим, променистим людиною, здоровьем здоров’ям, енергією і гарним настроєм. З вигляду ви поблажливі, але за цим ховається безжалісність: ви ніколи не пробачите або не забудете образи або удару, нанесеного вашої гордості або марнославства.

Ваші методи боротьби з ворогами просто чудові: ви знищуєте їх презирством, не виявляючи своєї злості. Навіть тоді ваша помста буде носити кілька безособовий і відсторонений характер: адже ви мислитель, що володіє широкими поглядами, ви боретеся з ідеями, а не з людьми. Навіть коли ви проявляєте неприязнь до людей, це реакція не на їхні вчинки, а швидше на причини, які змусили їх та вчинити. Ці причини приймають у вашій свідомості абстрактний характер, і таким чином ви відокремлюєте свою неприязнь конкретної людини навіть тоді, коли ви мститеся йому.

Ви не схильні до самоаналізу. Зовнішній світ для вас важливіше, ніж ваш внутрішній світ і ваша прихильність, неприязнь, честолюбство і лояльність — все це носить відтінок безособової пристрасті, яка дає вам прекрасний контроль над собою і іншими людьми.

У любові ви вірні, ревниві, пристрасні і хоча, з одного боку, досить теплі і уважні, з іншого — трохи холодні і отчужденны. Ваші гордість і марнославство великі, і спочатку їх можна задовольнити, такими особистісно орієнтованими засобами, як лестощі, захоплення, гарний одяг. Однак у міру вашого змужніння і зростання цілеспрямованості вам починають вимагати набагато більш вагомі докази визнання ваших достоїнств, і чим вони будуть вагомішими, тим більшого успіху ви досягнете в житті.


Залишити відгук