Сонце в Леві — Місяць у Близнюках

Якщо у вас Сонце у Львові, а Місяць у Близнюках — ви вмієте правильно подати себе в суспільстві, прекрасний оповідач, справляєте на людей позитивне враження. Ви добрі і вмієте контролювати свої емоції, в потрібний момент — знаєте що сказати, як умовити. Ви комунікабельний, рішучий і цікава людина, з якою легко і приємно мати справу. Ваші складні якості — підвищений рівень неспокою і нервозності.

Ви — людина дії і ідеї. Раціональний і сентиментальний, емоційний і енергійний, ви змушуєте розум і фізичну енергію працювати в унісон і завдяки цьому багато чого домагаєтеся, але на початку вашого життя прогресу заважає занадто велика емоційна рухливість. Ви намагаєтеся знайти заспокоєння в книгах, роздумах, в якійсь ідеї, але якщо вам це не вдається, знову повертаєтеся до ваших сильних емоцій.

Свого роду полювання до зміни місць володіє вами завжди — ви хочете постійно розширювати сферу своїх завоювань, в реальності або в думках. Ви любите робити враження своєю особистістю і своїми думками, і, домагаєтеся ви цього через письмове або усне слово, в політиці чи суспільного життя, у своєму колі ви стаєте впливовою людиною. У вас швидкий, інтуїтивний розум, швидше жвавий, ніж глибокий, швидше поверхневий, ніж аналітичний; але, так чи інакше, ви вмієте привернути публіку і завоювати її симпатії і робите це дуже переконливо. Таким чином, ви можете стати процвітаючим письменником, журналістом або публічним оратором і завдяки діяльності в будь-якій з цих сфер можете досягти впливового становища.

Ваші ідеї, хоча й не мають під собою глибокої філософської основи, несуть якусь частку правдоподібності, і говорите ви дуже переконливо. Вам не часто доведеться важко працювати заради заробітку, оскільки ви вірите в легкі гроші, і, здається, знаєте, як їх отримати; ви здатні до прояву фізичної енергії, але вважаєте за краще не робити цього. Ви романтичні і не особливо постійні в любові. Це положення планет схиляє до двох шлюбів і масі позашлюбних зв’язків.

Ви компанійська людина, ви здатні посміхатися, коли вам цього зовсім не хочеться, і ніколи не показуєте виду, що засмучені. Ви вірите в те, що у імущого та додасться, тому бажання виглядати на всі сто, навіть якщо однією ногою ви вже на півдорозі в богадільню. Багато з найзнаменитіших у світі історій, пов’язаних з блефом, що сталися з людьми, які мали в своїх гороскопах цю конфігурацію і які, здавалося, були на висоті положення, хоча насправді їм доводилося не солодко і вони боролися з долею. Життєстійкість таких людей гідна поваги.

Все життя ви несете в своєму характері щось «enfant terrible» — отаке бешкетне задоволення, яке ви отримуєте від своїх несподіваних і шокуючих висловлювань або вчинків. З іншого боку, ви здатні раптово повністю змінити поведінку, і тоді ніхто, навіть людина, яку ви образили найжорстокіше, не зможе чинити опір вашій чарівності і благообразному увазі.


Залишити відгук