Сонце в Леві — Місяць у Раку

Якщо у вас Сонце у Львові, а Місяць у Раку — ви дуже сприйнятливий і емоційна людина, не завжди вміє контролювати свої емоції. Для вас дуже важливо відчуття захищеності. Ви намагаєтеся інтуїтивно відчувати людей: з ким можна мати справу, а хто нещирим з Вами. Якщо людина вам подобається — ви проявляєте доброту, щедрість і готові здійснювати благородні вчинки, щоб вам це не коштувало. Ви романтик, люблячий сталість і має досить консервативні погляди на життя.

Ви — цілісна особистість, що володіє інстинктивним знанням того, як змусити себе відповідати всьому кращому, що у вас є. Ви вразливі, чутливі і володієте достатньою часткою здорового глузду для того, щоб ваші організаторські, управлінські чи артистичні здібності знайшли хороше практичне вираження. Ви віддані вашому будинку, гостинні і щирими, з співчуттям ставитеся до проблем інших людей. Розвинене почуття гумору не дозволяє властивому вам відчуття драматизму ситуації перерости в самосожаление і замикання на собі.

Ви знаєте свої достоїнства настільки добре, що приймаєте, як очевидні і не витрачаєте даремно час, намагаючись вразити ними людей. Винятком є ваші спроби вразити інших своїми справами. Ви реаліст, і чи працюєте в артистичному або діловому світі, чи займаєтеся іншою професійною діяльністю, ви міцно стоїте на землі обома ногами. Ви змушуєте ваші ідеали працювати на вас в цьому світі, такому, яким він є.

Гостре відчуття того, які життєві цінності є головними, дуже приваблює до вас людей, так як ваш інтелектуальний підхід пофарбований легким відтінком почуття і пристрасті. Романтика, почуття і любов дуже важливі для вас, і до тих пір, поки ви не знайдете людину, якого ви змогли б щедро вилити свою любов, ви не будете щасливі. Жінки з цим аспектом зазвичай мають безліч дітей і люблять їх надмірно, а в чоловіках дуже розвинений інстинкт захисника, і вони виявляють незвичайну відданість своїм сім’ям.

Завдяки своїм талантам ви здатні досягти широкого визнання, так як легко можете заволодіти уявою людей. Ви — один з них, незалежно від того, наскільки аристократичними можуть бути ваші манери. Розумність — лейтмотив життя; все, що ви робите, несе відбиток якості, сталості і честі; і станете ви відомим чи ні, ці якості ніколи не будуть піддаватися сумнівам.


Залишити відгук