Сонце в Леві — Місяць в Овні

Якщо у вас Сонце у Львові, а Місяць в Овні — ви дуже життєлюбний людина і іноді ваша активність може зашкалювати, особливо вдома. Коли ви надихнули — ви в пориві сметаете все на своєму шляху, аби досягти мети. У вас хороша сила волі і серйозний тиск. Ви готові змагатися і перемагати. Програвати або хитрувати — не ваш стиль. Ви прямий, чесний, сміливий і рішучий чоловік, іноді буваєте запальні і нетерплячі. Головна порада для вас — намагайтеся дотримувати помірність у всьому. Це врятує вас від зайвих витрат та від обману.

Це положення вказує на виняткову хоробрість. Події вашого життя розгортаються в прискореному темпі, так як в світі не існує нічого, що могло б вас налякати, у вас всередині наче мотор величезної емоційної і фізичної потужності, який з ранньої юності несе вас до нових пригод, нової любові і нового життєвого досвіду. Це знак сильного лідера, і на словах і на ділі, у якого є всі можливості для того, щоб зайняти високе керівне становище і який завдяки своїй чесності й сміливості зазвичай досягає його.

Енергія і безстрашність можуть також знайти вираження в активній любовної життя, в якій ви нехтуєте умовності і готові на все заради кохання. У першій половині життя переважає особистісне начало. Особиста вірність, особисті прихильності, виключно особисті егоїстичні цілі шкодять можливостям цієї конфігурації планет на початку життя. Ви повинні навчитися відстороненості, об’єктивності та інтелектуального підходу, так як коли ви навчитеся цьому, ваші переваги отримають набагато більший шанс на визнання в цьому світі.

Ви здатні стати лідером, але на шляху до цього будете не раз спотикатися на своїй схильності до поклоніння кумирам, намагаючись пристосувати свою пристрасну, велелюбну натуру до уявленню про те, як потрібно жити, отриманому вами з спостереження за життям якогось людини, якого ви прагнете наслідувати. Ви можете одночасно любити людину і люто сперечатися з ним.

Ви твердо стоїте за борг, справедливість, правосуддя та правду, і здатні віддати життя за ці ідеали. Ви — борець, в суперечках завжди займаєте певну позицію і ніколи не опуститесь до дріб’язкових або демагогічних аргументів. Ваша енергія надає вашої особистості такої магнетизм, що в будь-якому суспільстві, де б ви не з’явилися, ви не залишитеся непоміченою. Ви відданий коханий, вірний друг, співчуваючий і розуміє шеф, суворий, але справедливий керівник.


Залишити відгук