Сонце в Леві — Місяць у Водолії

Якщо у вас Сонце у Львові, а Місяць у Водолії — ви самий поблажливий і доброзичливий представник свого зодіакального знаку. Не любите снобізм і намагаєтеся з терпінням ставиться до людських недоліків. У вас оптимістичний і прогресивний погляд на світ, від народження володієте далекоглядністю. Хороша інтуїція, незвичайна фантазія, демократичний світогляд. Ви дуже любите спілкуватися з людьми, не забуваючи показувати їм свої творчі здібності, вмієте привернути до себе увагу і залишити після себе пам’ять враження.

Творча уява — ваша сильна сторона. Ви здійснюєте на практиці все, що малює ваша уява, будь це мистецтво, література або техніка. І це природно, адже це положення планет дає універсальність і натхнення. У вас широкі погляди, ви романтик і ідеаліст.

Місячний Водолій має дуже неприємний момент у своєму внутрішньому житті: він постійно відчуває себе як би підвішеним між небом і землею, йому хочеться в майбутнє, але його туди не пускають, а зараз йому вже малоцікавим і сприймається ним в основному ментально, а тому поверхово. У той же час Місяць дає Йому можливість більш глибокого сприйняття реальності (як сьогодення, так і майбутнього) і прагнення до цього, що Водолієм відчувається як нагальна потреба.

Ви вірні як своєї любові, так і своїм ідеалам. У своєму вищому прояві ця комбінація; зробить вас володарем дум. У менш розвинених натур універсальність, властива цій комбінації, виразиться в таких рисах характеру, як емоційна нестійкість, ненадійність в любові, схильність постійно міняти коханих просто з-за капризу і непосидючість. Але по суті ви людина серйозна, і після бурхливої молодості ви знайдете спокій в хорошому шлюбі, ніж чимало здивуйте друзів. За вдачею ви винахідливі і поетичні і пристрасно бажаєте, щоб ваші задуми втілились в реальність.


Залишити відгук