Сонце в Близнюках — Місяць у Діві

Якщо у вас Сонце в Близнюках, а Місяць у Діві — ви інтелектуал, причому Ви здатні копатися в дрібницях, розбирати подробиці і деталі. Вас це не втомлює, а навпаки, заряджає додатковою енергією, вам цікаві деталі. Ви практичний Близнюк, будинки — акуратист. Можете часами бути нудним, розсіяним, буркотуном (особливо вдома, з близькими). У вас стійкі погляди на життя, ви здатні до копіткої роботи на конкретний результат. Але всередині завжди сумніваєтеся в правильності визначеного шляху.

Ви темпераментні і легко піддаєтеся змін настрою. За зовнішньою бадьорістю і веселістю ховається ціле море смутку і жалю, ви можете ставитися до себе як до блазня з відомої опери — смійся, паяц, смійся над розбитою любов’ю. Ви занадто драматизируете свої переживання, часто відчуваєте себе незрозумілим або неоціненим по достоїнству. Ваш романтизм пофарбований культом розуму, і ваша постійна мета — знайти того, хто був би рівний вам по розуму. Ви ставите себе інтелектуально вище свого оточення, вашого коханого чи чоловіка. У цьому виражається ваша незламна схильність до невдоволення, оскільки, так чи інакше, але завжди добре там, де нас немає.

Вам важко зупинитися на чомусь одному, і щодо роботи та щодо інтелектуальних занять, це означає, що ви перебігаєте з одного на інше, кожен раз знаходячи достатню причину для цього, і в той же час глибоко не вникаючи. Вам важко закінчити розпочате, вам набридає навіть ту справу, за яку ви приймали з великим піднесенням, і точно так само ви здатні кидати людей, до яких коли-то палали великою пристрастю.

Хоча це положення планет наділяє вас творчим талантом або, принаймні, бажанням бути художником чи письменником, вона рідко дає здатність до концентрації, необхідну для успіху в цих сферах. У вас говорить скоріше не імпульс до творчості, а захоплення інтелектуальними людьми і бажання належати до їхнього кола. Таким чином, ви, ймовірно, будете наслідувачем, а не самобутнім художником.

Ви краще всього досягнете успіху в бізнесі, якщо зможете змусити себе займатися їм старанно, так як ви володієте швидкістю і вмінням пристосовуватися до обставин, необхідними для цієї роботи, і якщо ви використовуєте ці якості конструктивно, то це зробить вас цінним співробітником в організації або дозволить вам зайняти керівну посаду. Спочатку постарайтеся досягти стану умиротворення — здатності розслабитися і бути щасливим у світі, в якому ви живете, потім плануйте мета і будьте послідовні у її досягненні, а ваш розум і здоровий глузд допоможуть вам знайти кошти для цього.


Залишити відгук