День Народження 30 Вересня: Знак Зодіаку — Терези

Ваги, що народилися 30 вересня, енергійні, привабливі, дотепні і люблять спілкування. Природжений оповідач і світський лев, ви з задоволенням проводите час в компанії розумних, цікавих людей. Завдяки живим і щирим манерам, вас радо приймають у будь-якому суспільстві. Ви любите займати центральні позиції і прагнете скласти про себе позитивне враження як у друзів, так і у колег. Незважаючи на репутацію любителя вечірок, ви досить серйозний, амбітний і сумлінний. Наділені живим розумом і неймовірним творчим потенціалом.

Оскільки народжені 30 вересня велике значення надають фізичній досконалості, вони, як правило, педантичні щодо режиму свого харчування і рухової активності. Народжені в цей день повинні уникати алкоголю, куріння, вживання кави і солодощів. Свою любов до досліджень їм слід звернути насамперед на користь своєму здоров’ю. Народжені у цей день — талановиті кулінари, тому в процесі приготування їжі вони зможуть знайти радість насолоди здоровою їжею.

Народжені 30 вересня, як ніхто, досвідчені в выискивании істини та її публічної демонстрації. Істина для них — не просте відображення явищ і подій навколишнього світу, а скоріше, керівництво до дії. Вони з тих, хто звик гарненько подумати, перш ніж відкрити рот, і хоча деколи їм заважає зовнішня імпульсивність, зазвичай вони озброєні вагомими аргументами на підтримку своєї думки. Виявляючи істину, народжені в цей день не вагаючись пропускають її через себе, незалежно від того, наскільки негативні факти вони розкривають. Багато хто з народжених в цей день щиро переконані в тому, що формальна освіта не завжди буває корисним. Зрештою, життєвий досвід нерідко спростовує навіть самі стрункі теорії, не без підстав вважають вони, особливо якщо наукові дані не пройшли перевірку на практиці. Зазвичай дуже важко не погодитися з їх аргументами, оскільки народжені 30 вересня здатні зібрати дійсно вражаючі відомості в підтримку того, що вони говорять.

Знак Зодіаку 30 Вересня — Ваги

Стихія Знака: Повітря. Ваш знак Зодіаку примикає до знакам Повітря, які характеризуються наступними якостями: плюралізм, вишуканість, елітарність, цілеспрямованість, активність.

Планета Управитель: Венера. Ваги отримують від неї красу, спокій. Венера — покровитель для тих хто працює в індустрії краси, менеджерів по укладанню договорів. Планета у вигнанні – Марс. Її Ваги можуть подякувати за відсутність бажання діяти поодинці, а також невпевненість.

Ваги, що з’явилися на світ 30 вересня, амбітні. Їх сильними рисами також є сумлінність, дотепність, чарівність. Крім того, такі люди серйозні. Вони мають живий допитливий розум і майже необмежений творчий потенціал. Ваги іноді поводяться імпульсивно. Але у них завжди напоготові виправдання власної поведінки. Такі люди не втрачають голову, не кидаються з крайності в крайність. Вони воліють проаналізувати ситуацію і тільки потім висловити свою думку. Імпульсивні вчинки – виключення з правил. Ваги намагаються їх не допускати.

Народжені 30 вересня дуже привабливі, якщо не фізично, то принаймні особистісними якостями. Чарівність цих людей (причому не завжди позитивний) настільки велике, що вони без праці можуть увійти в будь-які двері. Свідомо використовуючи свій вигляд для залучення уваги, народжені 30 вересня прискіпливо стежать за тим, щоб одяг був не тільки модною, але і досить елегантною, мова правильною, манери — бездоганними. Підтримуючи сформований імідж, вони готові сховати частину правди про себе, анітрохи не замислюючись про те, що в даному випадку явно доводиться нехтувати правдивістю.

У той же час, безсумнівно, великий шанс, що народжені 30 вересня будуть з особливим задоволенням викривати тих, хто, на їхню думку, відступив від істини, навіть якщо причини були дуже поважними. Невгамовна схильність до обличи-тельству нерідко призводить до того, що оточуючі їх присутності чи не інстинктивно починають займати оборонну позицію. Якщо народжені 30 вересня не хочуть залишитися в повній самоті, їм треба менше виносити вироків, тим більше що завжди знайдеться контраргумент, що здатний звести нанівець їхні зусилля домогтися істини будь-яку ціну.

З іншого боку, народжені в цей день цілком здатні захистити себе. Завдяки властивій їм самовпевненості вони можуть просто ігнорувати атаки. «Школа важких ляпасів», учнями якої вони є все життя, допомагає їм знайти дивовижну невразливість, часом навіть межує з душевною черствістю. Народжені 30 вересня зазвичай вміють поводитися з грошима і робити практичні вкладення. Гіпертрофована чесність, як не дивно, допомагає їм примножити капітал.

Чоловік Терези — народився 30 Вересня

Чоловіки, що з’явилися на світ 30 вересня — володіють наступними особливостями: такий кавалер — чемний, популярний, мрійливий, сором’язливий. Чоловіки-Терези – самі вірні і віддані супутники життя. Вони легко і ненав’язливо створюють затишок і гармонію в своєму оточенні, неконфліктні і поступливі, люблять галасливі компанії і розваги. Представники цього сузір’я приємні в спілкуванні, завжди привітні, доброзичливі і веселі.

Жінка Терези — народилася 30 Вересня

Жінки, що народилися 30 вересня, володіють наступними відмінностями натури: така дама — комунікабельна, дипломатична, доглянута, приваблива. Жінки-Терези – мудрі і господарські. На перший погляд поступливі і поступливі, вони незмінно підпорядковують хід подій своїм сценарієм. Вони роблять великий вплив на своїх супутників, ненав’язливо даючи їм поради і керуючи діями. Люблять контролювати ситуацію і прораховувати всі ризики до того, як вирішаться на щось.

День Народження 30 Вересня

Народжені 30 вересня відносяться до знака зодіаку Терези. Основною рисою характеру у таких людей є бажання відшукати справедливість і в що б те не стало відстояти її. Незважаючи на удавану зовнішній спокій у випадку, коли потрібно знайти істину, що з’явилися в цей день люди схильні демонструвати надмірну імпульсивність. Знаючи те, що в такі моменти вони можуть самі собі нашкодити, влізаючи в непотрібні суперечки, їм слід навчитися стримуватися. В залежності від часу доби появи на світ, народжені 30 вересня знак зодіаку Терези, можуть бути навіть свого роду бунтарями.

Прагнення до ідеалів властиво таким людям в принципі. Як результат, вони намагаються не тільки тримати себе в хорошій фізичній формі і стежать за своєю зовнішністю, але і постійно розвивають себе. З урахуванням того, що такі особистості є дуже працьовитими, то у них є хороший шанс зробити успішну кар’єру. Тільки з урахуванням того, що вони люблять критикувати, і не прагнуть якось згладити це шанс може бути упущений. При цьому Ваги не дуже люблять критику по відношенню до себе. Слід пам’ятати про те, що стосунки з людьми треба вибудовувати акуратно, інакше, що з’явилися на світ 30 вересня знак зодіаку Терези можуть залишитися одні. Особливо це важливо у відносинах з протилежною статтю.

Таким людям хочеться подобатися іншим. При їх прагненні, вразити чиєсь серце їм вдається досить легко. Крім того, вони володіють певною часткою магнитизма і зазвичай нестандартною зовнішністю. Разом це дає приголомшливий результат. У чому-то люди, народжені 30 вересня знак зодіаку Терези, можуть навіть маніпулювати оточуючими. Їх чарівність грає не останню роль при вирішенні важливих питань. Такі персони вдало вливаються в переговорний процес, добиваючись своїх цілей. Знаючи про їх надмірної чесності, партнери та роботодавці будуть сприяти просуванню в роботі.

Народжені 30 вересня знак зодіаку Терези, в курсі останніх модних тенденцій, і якщо навіть не прагнуть їм слідувати, то завжди виглядають дуже гідно і бездоганно. Для них важлива акуратність не тільки в зовнішності, але і в побуті, і в роботі з документами. На цьому тлі вони можуть надмірно третирувати близьких, не відрізняються подібної педантичністю. Не можна сказати, що народжені 30 вересня знак зодіаку Терези, мають легку долю. Для них більше характерно проходження шляху, як кажуть, через терни до зірок. Однак це і йде навіть на користь. Адже, закалившись в життєвих труднощах, вони здатні стати в подальшому майже невразливими. Ця якість може виявитися затребуваним в бізнесі, тому їм вдається створити хороший капітал.

Для таких людей характерне прагнення до навчання з усталеним канонам. Їм набагато цікавіше пізнавати все самостійно, більшою мірою з реального життя. Вони не визнають авторитетів і не створюють кумирів. Їм важливо відчувати, що вони подобаються самі собі. Якщо з’явилися на світ 30 вересня знак зодіаку Терези, навчаться знаходити компроміси і стримувати свою імпульсивність, то, без сумніву, їх чекає успіх, гарне добробут і тривалі сімейні відносини. В іншому випадку вони можуть перетворитися в циніків-одинаків.

Любов і Сумісність

Ви прагнете стабільним близьким стосункам, але у своїй прихильності можете бути ненадійні. Дружба та інтелектуальна спільність для вас не менш важливі, ніж любов і романтика. У близькому союзі ви проявляєте ніжність і уважність, але, перш ніж зважитися на щось серйозне, можете довго коливатися.

Відмінну пару Терезам складуть представники сузір’їв Близнят або Водоліїв. Ці знаки добре розуміють один одного, схожі за темпераментом і ставленням до життя. Такі відносини будуть довгостроковими, гармонійними і міцними. Роман зі Скорпіонами принесе Терезам нові емоції та переживання, але триватиме, швидше за все, недовго. Найменші шанси на успіх у відносинах у Терезів з Дівами, Раками і Рибами. Із представниками знаку Дів Ваги не знайдуть спільну мову, відсутність спільних тем буде викликати роздратування і невдоволення. Раки не впишуться в гармонійний і врівноважений мир Весов. Що стосується Риб, то до них Ваги будуть пред’являти завищені вимоги і намагатися загнати їх в рамки, чого чутлива і ранима натура Риб винести не зможе.

Робота і Кар’єра

30 вересня народжуються люди веселі, енергійні, дотепні. Вони насолоджуються життям, люблять увагу. Часто народилися 30 вересня стають світськими левами або левицями. Вони погано переносять самотність, намагаються заповнити свій час цікавими зустрічами. Народилися 30 вересня щиро люблять спілкуватися. Вони воліють зустрічатися з цікавими, розумними людьми. Час, проведений в компанії, для такої людини – досвід. Кожна зустріч вчить його спостережливості, стриманості, терпіння, шанобливого ставлення до чужої думки.

Ваги, що народилися 30 вересня, не кар’єристи. Вони переконані прихильники теорії про відсутність користі від формальної освіти. Головним у житті такі люди вважають практичний досвід. І це часто грає їм на руку. Ваги стають професіоналами у сферах кулінарії, ремесел. Вони можуть освоїти специфічну технічну діяльність. Професіоналів такого рівня буде небагато, і, відповідно, конкуренції на ринку праці не варто очікувати. Що стосується стосунків у трудовому колективі, Ваги неконфліктні. У них складаються рівні, доброзичливі стосунки з усіма.

Здоров’я і Хвороби

Для Ваг, що народилися 30 вересня, важливо фізична досконалість. Вони ставляться до свого здоров’я. Як правило, представник знака ретельно стежить за харчуванням, режимом. Фізичних навантажень теж є місце в його щоденному графіку. В цілому, здоров’я Терезів характеризується як міцне, гарне. Підірвати його можуть хіба що стреси, алкоголь, переїдання. Народився 30 вересня слід уникати надмірного вживання протеїнів і солодкого. Такий коктейль – прямий шлях в кабінет ендокринолога.

Доля і Удача

В цей день народжуються темпераментні, пристрасні натури. Вони нетерплячі, неспокійні, володіючи твердим характером і сильною волею, зможуть домогтися в житті високого становища відчуваючи постійну підтримку друзів і близьких. Можуть проявити себе в музиці, літературі, театрі.

Поради Терезам, Народженим 30 Вересня

Незважаючи на те, що ви дійсно володієте значним багажем знань, ви не завжди маєте рацію. Не дозволяйте маніпулювати собою. Не пригнічуйте інших своїм інтелектом; будьте більш відкритими і терпимими. Для Терезів дуже важливий імідж. Задля його підтримки непогано б і збрехати. Але що, якщо правда відкриється? Не придумуйте собі легенду, досить просто розповідати не всі, щоб не зашкодити іміджу.


Залишити відгук