Сонце в Близнюках — Місяць у Тельці

Якщо у вас Сонце в Близнюках, а Місяць у Тельці — ви особистість практична і некваплива у прийнятті рішень. Схильні обдумувати свої думки і плани, не кидаєтеся у вир з головою. Обмірковуєте свою вигоду і поступаєте не імпульсно, а з розумом. Ви завзятий Близнюк, не любить суєти та поспішності. Вас доля наділила гарною здатністю — Ви вмієте свої справи доводити до кінця. Можливі музичні здібності, є психологічна проникливість. Ви дуже виразно розмовляєте, вас приємно слухати.

Ви — одна з найпопулярніших особистостей, яких ви знаєте. Ваша кмітливість притягує до себе друзів, а ваша стабільність утримує їх. За зовнішньою легкістю і гнучкістю Близнюків ховається непохитність Тільця, і, хоча трапляються у вашому житті розставання з тими, кого ви любите, або їх ненадійність можуть заподіювати вам засмучення і розчарування, самі ви залишаєтеся вірні вашим ідеалам та друзям.

Ви романтичні, але не легковажні; ви не часто розриваєте усталені стосунки. Володіючи рішучістю і наполегливістю, яка може дивувати тих, хто бачить тільки ваш зовнішній блиск і чарівність, ви можете стати хорошим керівником. Ви також маєте чудовими розумовими і художніми здібностями. Ви, ймовірно, будете бачити людей наскрізь і, одночасно, будете ставитися до них терпимо. Але вас не обдурити.

Простак, шахрай і брехун постануть перед вами в істинному світлі, незалежно від того, яку маску вони носять, і у вас є свій особливий спосіб, як зробити так, щоб ні вони, ні ви їм не принесли ніякої шкоди. Це хороша комбінація для досягнення успіху в житті, так як вона наділяє вас хорошим діловим чуттям і здоровим глуздом, а також здатність знаходити вихід в найзаплутаніших ділових ситуаціях.


Залишити відгук