Сонце в Близнюках — Місяць у Скорпіоні

Якщо у вас Сонце в Близнюках, а Місяць у Скорпіоні — ви дуже проникливий людина з хорошою силою волі. Ви дуже рішучий, гнучкий і кмітливий чоловік. Але ваша поспіх і імпульсивність характеру можуть заважати в спілкуванні. Ви любите критикувати, іронізувати, показати співрозмовникові хто тут головний (а головний звичайно ж ви). З близькими ви можете бути кілька деспотичны і надто вимогливі, є внутрішнє бажання командувати ними. Ви вмієте правильно відчути обстановку, але жага чого-небудь «смаженого» (сенсації, таємниця, скандал) може зіпсувати відносини.

Кмітливість і емоційність можуть об’єднатися, щоб зробити вас рішучих, привабливим і багатогранною людиною, якщо вам вдасться змусити їх діяти в унісон. Небезпека вашої натури криється в тому, що надмірна чуттєвість і потурання прагнення випробувати всі задоволення життя можуть виснажити вашу життєву енергію. Ви можете так легко стати бражником і гультіпакою!

Ви чутливі до вражень, які ви отримуєте від інших людей, ви інтуїтивні і привабливі, а ваша влада нал іншими — це і ваша сила і ваша слабкість. Постаючи в іпостасі холодного відстороненого інтелектуала, ви керуєте іншими за допомогою свого роду дипломатії примусу. Але коли ви шукаєте задоволень і чуттєвості, вами керують інші.

Ваша блискучість і перспективний вид привертають до вас непорядних людей. Ви повинні бути дуже розбірливі у знайомствах і обережні у виборі партнерів не тільки тому що за вашим друзям будуть судити про вас, але також і тому, що ви схильні приймати забарвлення вашого оточення, і тому чим краще середовище, тим краще ви будете здаватися на її тлі. Інакше ви можете стати хамелеон, який, надівши шотландський плед зійшов з розуму, намагаючись відповідати його кольором.

Ви будете підніматися і опускатися на хвилях припливу та відпливу, якщо не будете завжди стежити за тим, щоб зберігати власний напрям. Амбіції не властиві вам, оскільки будь-яким іншим речам ви віддаєте перевагу легку життя і задоволення. Всілякі потурання своїм бажанням небезпечні для вас — не забувайте про це. Ви пристрасний чоловік — поки тривають ваші почуття, — але ви навряд чи знайдете щастя завдяки своїм почуттям. Найкраще для вас у всьому дотримуватися об’єктивного, відстороненого підходу. Присутній у вас елемент жорсткості хороший для просування в суспільстві, але в любовних відносинах він принесе вам тільки горе. І чоловіки, і жінки з таким положенням планет мають великі проблеми з-за протилежної статі.

Ви краще пристосовані для артистичної або іншої професійної кар’єри, ніж для занять бізнесом, так як ваш індивідуалізм вимагає особистого визнання. Висловлюючи своє его в мистецтві, ви вгамуєте свою пристрасть до аплодисментів у вашу честь найбільш конструктивним чином і ублажите свою гордість. Стережіться схильності витати в хмарах і плисти за течією і також намагайтеся направляти своє вміння планувати і передбачати наслідки своїх вчинків на досягнення кращого життя, а не на плетіння інтриг.


Залишити відгук