Сонце в Близнюках — Місяць у Стрільці

Якщо у вас Сонце в Близнюках, а Місяць у Стрільці — ви людина, яка не звикла приховувати свої почуття і емоції, любите відверті розмови, чесні визнання і благородні вчинки. Не любите «мишачу метушню» і копатися в дрібницях, намагаєтеся братися за справи з розмахом. В інтелектуальному плані особливо цікавлюся філософією, релігією, іншими країнами та мовами. Вас тягне все нове і закордонне, не схоже на ваше. Любите вчити і повчати. Нервова система під напругою, виражаєте емоції імпульсно.

Ви романтичні і вірите в казки. Вас приваблює все, що далеко від вас, тому ви завжди в дорозі. Чи ви подорожуєте насправді, чи отримуєте задоволення від того, як швидко змінюють один одного події в оповіданнях та історії, або коли ви читаєте про незвичайних і важкодоступних місцях у романах. Це добре до тих пір, поки події відбуваються лише у вашій уяві, але, якщо ви поширите сферу вашої уяви на друзів і почнете складати розповіді про них, — бережіться!

Ви любите перебувати в центрі уваги і справляти враження, що вам усе відомо про приховані рушійні мотиви вчинків і явищ — тобто про все на світі, — так що в підсумку виявляється, що ви досить ненадійне джерело інформації. Не те щоб ви говорили неправду — але у вас таке жива уява, що ви дійсно вірите в те, що говорите, і можете змусити інших повірити в це. Ви повинні розвивати ясність у думках, так як критика і аналіз — це не ваш коник і там, де справа стосується вигадки, ви настільки ж легковірні, як і винахідливі.

Вас стоїть тільки злегка підштовхнути, і ви повірите в привидів, відьом і чаклунів, у спіритизм і загадкові результати спіритичних сеансів. Тримайтеся подалі від таких речей, оскільки вони заповнюють тільки ваша уява чудовиськами. Схильність поширюватися про все, що вам відомо, і придумувати те, що невідомо, напевно не доведе вас до добра. У вас немає ні краплі злого умислу, але ви можете пересварити всіх сусідів необережно кинутим натяком. Ви романтичні і схильні до ризику і не дуже постійні в любові, хоча, коли ви закохуєтеся, ви зазвичай зберігаєте це почуття на деякий час. Ви невгамовні, швидко втрачаєте інтерес до людей, і це положення планет часто вказує на кілька шлюбів.

Ви маєте потребу в навчанні та перш, ніж починати читати романи, повинні отримати хорошу освіту за певною спеціальністю, це дуже допоможе вам впоратися з невгамовністю. Ви живий і веселий чоловік, прекрасно вмієте висловлювати свої думки і слухати інших, тому ви користуєтеся успіхом у компаніях. Ваше вміння говорити і любов до руху можуть зробивши вас хорошим актором, в той час як ваша особлива тактовне може дозволити вам досягти успіху у діловій або політичній кар’єрі.

Вас важко приперти до стінки, і ви можете обійти багато ситуації, які поставили б у безвихідь інших людей. Але ви не невразливі, і, цілком можливо, одного разу вам попадеться гідний супротивник, який зуміє дати відсіч, якщо тільки ви не пройдете хорошу підготовку і не опануєте мистецтвом логічних розумових побудов — тоді ваша швидкість, проникливість і розуміння людей допоможуть вам досягти життєвих висот.


Залишити відгук