Сонце в Близнюках — Місяць у Рибах

Якщо у вас Сонце в Близнюках, а Місяць у Рибах — ви чуттєвий і романтичний людина, дещо полохливий, так як відсутня внутрішня впевненість в собі і в своїх силах, багато сумнівів, переживань, страждань. Тим не менш, ви успішно підстроюєтеся під мінливі обставини, можете «виплисти» з будь-якої ситуації, вмієте бути гнучким і відчувати інших людей. Використовуйте свою інтуїцію, вона у вас повинна бути сильна. Вчіться зосереджуватися на окремих справах, дрібниці і нюанси, часто втрачаєте це з уваги. Образливі, любите читати детективи, розгадувати загадки.

Інтуїція — ваш кращий друг і найлютіший ворог. Кращий друг — коли вона точна, і найлютіший ворог — коли вона хибна, тому що ви в будь-якому випадку впевнені, що праві, і це може часом заводити вас у глухий кут і створювати великі проблеми. Ви чутливі і вразливі і зазвичай приховуєте свої почуття, побоюючись, що люди зачеплять їх. Це змушує вас іноді більш завзято, ніж потрібно, відстоювати свої права, свою любов або свою думку. Ви схильні довго пояснювати мотиви своїх вчинків як ніби всім так вже цікавий хід ваших думок і почуттів.

Ви у вищій мірі схильні до самосозерцанию і здатні надовго затримуватись в якихось нав’язливих ідеях щодо себе, які можуть зовсім не відповідати дійсності! Ви вважаєте себе незрозумілим і плекаєте в душі власний образ свого «я», дотримуючись твердого, навіть болісно твердого переконання, що люди не бачать і не цінують вашу справжню особистість. Своїми думками ви мучите свої почуття, так як ви не тільки причепливі, але і дуже критичні, і вам дуже важко примирити ці дві якості.

Ви жадаєте симпатії, розуміння і любові, але дозволяєте прикрих перешкод втручатися у ваші почуття і вести вас від кохання. В партнері ви шукаєте інтелектуального чи естетичного подібності і не враховуєте або повністю ігноруєте міркування, які диктує реальність. У вас швидкий, проникливий розум, коли ви не літаєте в хмарах і не поглинені власними нещастями. З вас виходить гарний, проникливий ділова людина, здатний відокремити свої ідеальні уявлення від реальності і діючи згідно зі встановленими правилами.

Ви схильні надовго чи ні, але постійно впадати у ці стани при будь-яких обставин, вашої незмінною метою повинні бути оптимізм і об’єктивність, уміння подивитися на свої проблеми та негаразди зі сторони. Більшість з цих неприємностей ви тільки собі, і дуже яскраво, та ще переживаєте з їх приводу. Виховайте в собі впевненість, що ви чогось варті в цьому житті, увійдіть в самісіньку гущу, і ваші уявні неприємності підуть самі.


Залишити відгук