Сонце в Близнюках — Місяць у Терезах

Якщо у вас Сонце в Близнюках, а Місяць у Терезах — для вас дуже важлива гармонія в усьому, ви прагнете до нових вражень від прекрасного, цікавитесь мистецтвом, красою, новинками моди. Прагнете, щоб життя у вас було багато друзів, це робить вас більш впевненим у собі людиною. Володієте умінням підтримувати бесіду, поміряти сперечальників, бути завжди цікавим співрозмовником. За це вас люблять навколишні, ви на хорошому рахунку. Не любите крайнощів, прагнете до спокійним рівномірним змін і справедливості.

Ви — активні, романтичні, обдаровані багатою уявою, розумні, товариські і схильні до ідеалізму. Ви ведете активне життя, вміло поєднуючи справи і задоволення. Удача в матеріальних речах полегшує ваше життя, а завдяки впливовим друзям і власним зусиллям ви здатні без втрат виходити з несприятливих обставин, що виникають у вашому житті. Притаманний вам оптимізм і гнучкість не дозволяють вам надовго затримуватись в проблемах.

Ви бачите речі такими, які вони є, і умієте витягти з цього переваги, оскільки ніколи не мали бажання пристосовувати людей до своїх стандартів, а скоріше самі пристосовуєтеся до людей і обставин. Таким чином, куди б не заносила вас доля, ви завжди знайдете інтерес в житті і засоби заробити собі на життя, а будучи активною і невгамовною особистістю, ви, ймовірно, здатні перебувати відразу в декількох місцях.

Ви любите подорожувати, і, якби могли, стали б всесвітньо відомим мандрівником. Якщо у вас немає можливість подорожувати куди і коли ви бажаєте, ви реалізуєте свою невгамовність у розмаїтті друзів, коханих, книг або занять. Ви нервозні й говіркі, ви гарний співрозмовник — можливо, навіть дуже хороший, так як ваші історії, швидше за все, насичені деталями, подробицями і ви розповідаєте їх занадто довго. Ви любите чутки, вас захоплюють байки з натяками на чиї-небудь особисті або любовні справи але так як ви беззлобны, то не можете вважатися пліткарем в чистому вигляді.

У любові ви проявляєте швидше пасивність, ніж пристрасть, швидко закінчуються можливості ваших коханих і переходьте до іншого об’єкту. Ви не терпите, щоб вас дурили, і швидше залишите коханого чи чоловіка, ніж допустіть, щоб вони поводилися з вами чинили несправедливо і на вас тиск в особистому або фінансовому відношенні. Це гарне положення планет для людини, що має справу з великими групами людей, для соціальної роботи, роботи з кадрами, в якій ви можете досягти успіху.


Залишити відгук