Сонце в Близнюках — Місяць у Леві

Якщо у вас Сонце в Близнюках, а Місяць у Леві — ви самовпевнений і доброзичливий чоловік. Не любите сварок, скандалів і неприємних ситуацій. У спілкуванні досить гнучка особистість. Швидко міркуєте, вмієте точно зрозуміти саму суть і донести це до оточуючих. Іноді інформацію приукрашиваете і робите більш значущою, ніж вона є насправді. Прагніть до новизни і змінам, вірите в краще майбутнє, заряджаєте оптимізмом своїх близьких. Вмієте правильно подати себе в суспільстві.

За вашим із увазі безтурботним поведінкою ховається велика частка здорового глузду, так само як явне непостійність у любові є тільки ширмою для глибоко прихованої у вашій душі вірності і відданості На шляху до стабільності в любові ви проходите через безліч вагань, сумнівів, які можуть просто доводити вас до сліз, — так важко вам зупинитися на комусь одному. Але коли ви вже зважилися і вступаєте в шлюб, то зберігаєте вірність своєму чоловікові.

Ви розумні, швидко схоплює інформацію, легко розуміємо людей. Ви дуже наполегливі і можете впоратися з будь-якою справою, за яке візьметеся. У юності ви настільки товариські, що не приділяєте багато уваги навчанню, а ковзати по поверхні знань. Вас виручає швидше ваша швидкість і кмітливість ніж наполегливі заняття. Але в міру дорослішання ви стаєте серйозніше і, можливо, будете схильні пізнавати нове і вчитися все життя.

Любов надзвичайно важлива для вас, і ви готові відмовитися від чого завгодно, лише б вас оточували мир, безпека і любов. Ви ненавидите сварки і, хоча ви не допустите, щоб вас використали, будете довго зберігати мирні відносини навіть у трудновыносимых обставин.

Приходячи в збудження, ви здатні спалахнути і недвозначно висловити свою думку. Ви гарячі і експансивні, а так як завдяки положенню Сонця у вас живий і дотепний мову, ви популярні і затребувані в суспільстві. Це може зробити вас лідером в політиці чи своєї соціальної групи, так як ви здатні витягти зі своєї популярності хорошу практичну вигоду.

Ви — людина з характером, у вас хороша голова, і ви повинні подолати в собі ці небажані стану, в які ви схильні впадати. Ви щасливі, і, якщо спрямуєте свою енергію в конструктивне русло, ви можете багато чого добитися в житті завдяки своїм здібностям і популярності, якою ви користуєтеся у людей.


Залишити відгук