Сонце в Близнюках — Місяць у Близнюках

Якщо у вас Сонце в Близнюках, а Місяць у Близнюках — ви чистий представник свого знака «в квадраті». Всі якості Близнюків подвоюються: імпульсивність, тяга до змін і новизни, неспокій, прагнення до спілкування, контактність, комунікабельність, метушливість, самовпевненість. Ви дуже гнучкий людина, що вміє викрутитися з будь-якої «халепи». Як тільки ви ставите перед собою конкретну мету — відразу можете діяти, головне, щоб ця справа була вам цікаво. Інтерес — це ваша потужна рушійна сила. Труднощі можуть виникати при необхідності концентрації на чомусь конкретному та дрібнотному, а також при необхідності почекати.

Нерви — це ваша біда, ваше прокляття, через вас ніби постійно проходить струм, постійно порушуючи ваш розум і почуття. Ви швидко закохуєтеся і так само швидко остываете, і ще до вступу в шлюб ви з власного досвіду знаєте, на що здатні. Принаймні, ніхто не може сказати, що ви скористалися першою ж можливістю, яка вам підвернулася.

Ви ніколи прямо не визнаєте, що непостійні, і маєте завжди напоготові підходяще пояснення для чергових змін у вашому любовному житті. В чому полягає справжня причина, знаєте ви один може бути, винен критичний підхід до людей, який змушує вас відразу бачити всі їх недоліки, і тому вони вам надокучають або ви розчаровуєтеся в них. Ви швидко закінчуються можливості людей, а оскільки ваше прагнення до різноманітності нескінченно, то поки вони все ще намагаються зловити вас, ви вже давно упорхнули в інше місце або до іншого людині.

Ви читаєте все, що попадеться, навіть якщо ви любите старанно вчитися. Ви також великий базіка, у вас жвавий, легкий і гострий язик, але, якщо не присутні які-небудь з вищезазначених аспектів, ви так і залишитеся на рівні поверхневої балаканини. Крім того, ви любите попліткувати. У вас прекрасні розумові та артистичні здібності, які, безсумнівно, виявляться, як тільки ви навчитеся концентруватися, і це головний урок, який ви повинні засвоїти, і, якщо у вас це вийде, ви можете бути дуже успішні в бізнесі, оскільки відрізняєтеся дуже хорошою пристосовністю.

Ви товариські і дуже любите подорожувати, прагнете завжди бути оточеним людьми. Ви віддаєте перевагу знаходитися в суспільстві навіть незнайомих людей, ніж залишатися на самоті, оскільки ви не дуже самодостатні і вам потрібно, щоб навколо були люди. Так як ви маєте масу друзів і також, ймовірно, масу родичів, для вас це не проблема, але вам слід побоюватися, щоб люди, всі ці натовпи, вечори і зборів, не втомлювали вас, навіть якщо вам здається, що ви прекрасно проводите час. Ви потребуєте відпочинку, розслабленні і тиші і повинні привчити себе мати все це в достатку, незважаючи на своє прагнення завжди бути в русі.


Залишити відгук