Сонце в Близнюках — Місяць у Козерозі

Якщо у вас Сонце в Близнюках, а Місяць у Козерозі — ви ділової і розважливий чоловік, який не любить пускати слова на вітер. Ви реально звикли дивитися на речі, володієте діловою хваткою і практичністю. Матеріальні інтереси йдуть попереду простої цікавості. З близькими дещо сухуваті і холодні, віддаєте перевагу свою любов доводити справами, а не словами. Добре пристосовуєтеся до ситуацій, вмієте будувати довгострокові плани і дотримуватися запланованої лінії. Організаторські здібності.

Під зовнішньою щирістю та м’якістю ховається завзятість і рішучість. Ви опиняєтеся великим сюрпризом для тих ваших друзів і партнерів, які можуть подумати, що на вас можна навантажити цілий віз, і ви його з готовністю перетягніть. Вони помиляються. Ви привітні, чемні, товариські і щедрі, але ніхто не може обвести вас навколо пальця, а ваші ділові судження дивно проникливі. Ви, ймовірно, отримаєте те, що хочете, головним чином за рахунок того, що застаєте людей зненацька, так як кажете весело, багато і на теми, здається зовсім далекі від справи, яку вам треба вирішити, і не встигнеш отямитися, а ваш співрозмовник вже погодився на щось, чого він, можливо, зовсім не хотів.

У вас розвинене почуття справедливості, і, незважаючи на зовнішню незалежність і індивідуалізм, ви строго дотримуєтеся умови договору. Ви жорстоко торгуєтеся, але ви справедливі і найвищою мірою чесні. Ви дуже честолюбні, і коли, рано озирнувшись в житті, ви кидаєтеся робити кар’єру, ви досягнете багато чого, так як вмієте добре справлятися зі своєю нервозністю і невгамовністю. Оцінка всього, в тому числі і самого себе, з точки зору інтелекту, замінює особисте ставлення, і ця свого роду інтелектуальна відстороненість задає напрям і тон вашого життя. З емоційної точки зору, хоча ви і хороша людина, ви кілька холодні. Ви дуже чутливі і знаєте про чутливих точках інших людей, але, якщо це у ваших інтересах, можете не звертати на них уваги і проявляти жорстокість, наївно дивуючись, чому людина ніяковіє і ображається.

Ви — людина швидше аналітичного, ніж творчого складу, і рідко займаєтеся мистецтвом; професійна і ділова життя — ось ваші найкращі сфери. Ви кілька егоїстичні, особливо коли справа стосується вашої кар’єри, і здатні проявляти більшу дипломатичність, коли це потрібно. Конфліктувати з людьми не здається вам хорошою політикою. «Хороша політика» — це ваша незмінна мета, і завдяки своїм інтелектуальним здібностям, рішучості досягти успіху і вмінню ретельно вишукувати собі шлях у лабіринті людських взаємовідносин ви можете досягти великих висот.


Залишити відгук