Сонце в Близнюках — Місяць у Раку

Якщо у вас Сонце в Близнюках, а Місяць у Раку — ви прагнете отримати від оточуючих увагу, турботу і інтерес до вашої особистості. Багато означають емоції, які ви отримуєте від життя. Краще, якщо вони будуть позитивні і спокійні, тому що ваша нервова система постійно під напругою, Ви часто не впевнені в собі. Дуже вразливі і кмітливі, вмієте вирішити будь-яке питання, маєте природну хитрість і кмітливість. Можете виглядати молодше своїх років і в деяких ситуаціях бути схожим на підлітка (таке поєднання іноді омолоджує).

Ви вбирає враження, як губка, вони надовго залишаються в пам’яті, і ви можете легко витягти їх звідти, коли хочете. При цьому ваша чутливість знайде конструктивне вираження, а ви навчитеся концентруватися і долати притаманну вам образливість. Якщо цих аспектів, що сприяють концентрації, немає, то ви все одно залишаєтеся чутливою людиною, володієте хорошою пам’яттю (в особових справах), з готовністю діліться своїми почуттями і думками, але більше про те, що хвилює вас особисто.

Ви багато говорите про інших людей, багато ображаєтеся і, не вагаючись, виносьте свої образи на загальний розгляд. Ви нервозні і змушені все життя боротися з цим, а успіх у цій боротьбі у великій мірі залежить від того, наскільки ви зумієте зайняти свій розум. Якщо ви зосередитеся на вивченні якогось питання або на яких-небудь вишукуваннях і повністю поринете в це, то побачите, що вся ваша нервозність зникне як за помахом чарівної палички. Але якщо ви дозволите собі потонути в швидкоплинних дрібних проблемах свого життя, до яких так легко схиляється ваша чутлива натура, ви станете ще більш нервовим і неспокійним.

Ви дуже потребуєте в тому, щоб ваше життя була мирною, спокійною і стабільною, тому ви повинні якомога раніше створити свій власний будинок і зберігати його, хоча, може бути, ви знайдете тисячу причин, щоб цього не робити. Але у вас є нагальна потреба у внутрішній стабільності, і вона повинна бути реалізована у вашому власному домі, а не в будинку ваших батьків. Поки над емоційною стороною вашої натури не почне домінувати розум, завдяки утворенню або хорошою домашній обстановці або обом цим факторам разом, ваш розвиток йтиме з працею. Але як тільки ви уладите ці питання і перестанете приділяти так багато уваги особистим проблемам, ви здивуєтеся, коли побачите, наскільки глибоке почуття задоволення ви здатні відчувати.

Ви самостійні, це проявляється як захисна реакція на оточення, вам притаманне наполегливе прагнення до незалежності, і, якщо виникає така потреба, ви можете подбати про себе і влаштуватися у світі бізнесу, займаючись яким-небудь незалежним справою або таким, що вимагає швидкості, кмітливості і швидше вміння відчувати людей, ніж напружених зосереджених зусиль. Ви дивним чином впевнені у правоті своїх думок, і, як тільки ви вирішуєте, що вхопили внутрішню суть предмета, людини або проблеми, ніщо не може похитнути вашої думки.

Таке враження, що ви володієте або думаєте, що маєте, даром провидця, який абсолютно вірите. Тому вас важко обвести навколо пальця, ви з дивовижною спритністю вмієте вивідувати цілі інших людей. З вас вийшов би хороший детектив, якби ви змогли витримати роботу, пов’язану з детальними дослідженнями, оскільки ви при необхідності можете проявляти виняткову стрункість і знайомі з усіма хитрощами, за допомогою яких люди дурять один одного.


Залишити відгук