Сонце в Близнюках — Місяць в Овні

Якщо у вас Сонце в Близнюках, а Місяць в Овні — ви дуже рухливий, активний і оптимістичний людина. Завжди в курсі усіх новин, на гребені хвилі. Добре інтелектуально розвинені, але схильні до поверховості поглядів і суджень. Імпульсивні і квапливі, не бажаєте довго чекати, хочете отримати все і відразу. Вашій негативною рисою може стати схильність до крайнощів: ви хочете все або нічого, зараз або ніколи і т. д. Попрацюйте над своєю нетерплячістю, це дозволить Вам позбавитися від багатьох проблем.

Ви спритні, як кішка, дотепні й мінливі, рухливі і розумом, і тілом. Ви дотепний співрозмовник і небезпечний супротивник, особливо в словесних баталіях, ви парируєте блискавично, а ваші гострі репліки можуть пробити навіть саму товсту шкіру. Не будучи поглибленим мислителем або старанним студентом, ви, тим не менш, маєте великим запасом різноманітної інформації, оповідань і дотепів. В ході будь-якої бесіди вам завжди приходять в голову дотепні асоціації до спільного задоволення присутніх.

Ви — душа товариства. Ви добре розбираєтеся в людських відносинах, тому вас люблять люди, і, можливо, завдяки своїй популярності ви зможете зайняти гарне становище в суспільстві. Якщо потрібно докласти серйозних зусиль або виконати складну роботу, ви покладаєтеся на свій розум і швидкість. Ви — свого роду солдатів удачі, романтик, індивідуаліст, непосида, воїн, який виграє життєві битви не у відкритому бою, а завдяки тому, що знаходиться в багатьох місцях одночасно так, за удари не можуть вразити його. Хоча ви легко заводите друзів, фамільярно ляскаєте людей по спині, залишаючи їх задоволеними: собою і вашим товариством, насправді ви досить практичні і егоїстичні, і, розкидаючи жарти наліво і направо, тим не менш, ніколи не забуваєте про власних інтересах.

Володіючи проникливістю в ділових питаннях, ви досягаєте хорошого матеріального положення найрізноманітнішими шляхами, часто покладаючись на волю випадку, але тільки не шляхом економії, сама думка про яку чужа вам. Ваша віра у власні сили так велика, що, поки ви здорові, ви не допускаєте думки про те, що вам може щось загрожувати, і ваш життєвий настрій бадьорий допомагає вам відмітати нагальні турботи. Ви напевно ковзаєте по життю легко, без великих втрат або проблем, так як по натурі схильні до безпечності.

Ви можете протягом якогось часу гаряче любити, але вашому коханому необхідно проявляти завзятість і терпимість, якщо він хоче надовго зберегти з вами стосунки, так як розумом (і серцем) ви схильні блукати, і часто забредаете так далеко, що забуваєте повернутися. Це положення планет зазвичай вказує на два шлюби. Небезпека цього стану полягає в тому, що, володіючи чудовими розумовими здібностями, ви все схоплює на льоту, і вам немає потреби розвивати свою обдарованість вище елементарного рівня. У будь-якому випадку яскраво виражена фізична активність, і в будь-якій сфері діяльності, яку ви обираєте, ви завжди перебуваєте в русі, не лише інтелектуальної, але і з фізичної точки зору. Ця комбінація схиляє до невгамовності, ви будете їздити з місця на місце, переходити від вивчення однієї дисципліни до вивчення іншого або від одного коханця до іншого, як якщо це було вашою другою натурою.


Залишити відгук