День Народження 3 Вересня: Знак Зодіаку — Діва

Народилися 3 вересня славляться своїм чудовим інтелектом і здатністю доносити до оточуючих цікаві думки та ідеї. Товариська, красномовний і виразний, ви вмієте слухати, що говорять інші. Глибокий мислитель, ви наділені чудовою пам’яттю, в будь-якій ситуації легко знаходячи важливу інформацію для швидкого та ефективного вирішення проблем. З одного боку, ви експансивні, схильні до філософських роздумів, любите ризикувати і накопичувати досвід, а з іншого — практичні, розсудливі і наділені аналітичним підходом. Вроджений ентузіазм і яскравий оптимізм перемагають внутрішню обережність, Властиву вашої серйозної натурі.

Народженим 3 вересня слід побоюватися пасивності і бездіяльності. Одного разу вибравши сферу застосування своїх сил, вони заспокоюються, а це загрожує проблемами зі здоров’ям. Застій сприяє розвитку діабету, захворювань серцево-судинної системи, гіпертонії. Ось чому цим людям варто зменшити споживання цукру і жирів, а разом з тим їм необхідно захопитися фізичними вправами. Більш схильні до атлетизму, для яких бездіяльність — не проблема, повинні присвятити більше часу сну і відпочинку, уникаючи надмірного споживання тютюну та алкоголю. Для підтримки психічного здоров’я народженим 3 вересня слід частіше займатися тим, що приносить їм задоволення, їм не варто надмірно підпорядковувати себе вимогам оточуючих. У цьому сенсі особливо важливо розвиток самооцінки і почуття власної гідності.

Народжені 3 вересня не завжди такі, якими здаються. Оскільки інші так часто неправильно інтерпретують їх сутність і потенційні можливості, народжені у цей день часто бувають змушені грати у житті роль, що навіть при найбільш сприятливому розкладі не є конкретно тим, що вони хотіли б отримати. Народжені 3 вересня зазвичай наділені різноманітними талантами, але іноді одна з рис виділяється за рахунок інших. Фізична краса жінок, що народилися в цей день, найбільш підходящий приклад: з-за зовнішньої привабливості Інші гідності цих осіб можуть залишитися невизнаними. Чоловіки, які народилися 3 вересня, бувають неправильно зрозумілі іншими з-за зайвої поступливості характеру або мають проблеми з кар’єрним зростанням або сімейним статусом. Хоча народжені 3 вересня можуть здаватися спокійними і поступливими людьми, ті, хто хоч раз спробував їх перехитрити, ніколи не забудуть, що з цього вийшло.

Знак Зодіаку 3 Вересня — Діва

Стихія Знака: Земля. Ваш знак Зодіаку належить до земним знакам, які характеризуються наступними якостями: послужливість, старанність, пунктуальність, турбота про здоров’я, реалістичність, скромність, діловитість.

Планета Управитель: Меркурій. Діва отримує від нього педантичність, критичність. Меркурій сприятливий для аналітиків, медиків, тих, хто працює у сфері обслуговування. Планета у вигнанні – Нептун. Несе відповідальність за відсутність польоту фантазії, а також неприйняття невизначеності.

3 вересня – день народження Діви. Представник знака є від природи глибоким мислителем. Сильними сторонами Діви є прекрасна пам’ять і вміння знаходити головне в будь-якій ситуації. У відділенні зерен від плевел народженим 3 вересня немає рівних серед представників знаку Зодіаку. Схильні до філософських роздумів Діви експансивні. Вони люблять ризикувати з метою накопичення життєвого досвіду. Але також представники знака не позбавлені практичності. В складних і відповідальних ситуаціях вони надходять переважно раціонально.

Народжені в цей день наділені міцним, як сталь, бронею, що захищає їх від будь-яких форм лестощів і вампіризму. Вони можуть здаватися добрими, навіть трохи м’якими, але завжди будуть вимагати чесного і справедливого поводження і жорстко чинити опір найменших спроб зневажати ними. Оскільки робота цих людей часто буває романтичного спрямування, незвичайні особистості, що народилися в цей день, можуть набагато випереджати свій час, тому вони повинні розуміти, чому інші іноді занадто повільно приходять до схвалення їх методики.

На щастя, більшість з цих крушителей шаблонів демонструють неабияке терпіння, як, втім, і упевненість у цінності їх праці. Таким чином, вони здатні витримати роки без визнання, продовжуючи спроби вдосконалити світ. Їх поступове сходження до слави може проте бути більш гладким, якщо вони не пошкодують часу, щоб пояснити оточуючим популярною мовою свої цілі і те, як вони мають намір досягти. Якими б даруваннями не були наділені народжені 3 вересня, вони помітно тяжіють до дій і суперечкам. Багато з них часто бувають досить бунтівними по відношенню до системи, в якій змушені перебувати, особливо коли вони відчувають, що їх не розуміють. Їх темпераментна натура повинна постійно перебувати під контролем. Щоб домогтися успіху, їм необхідно розвивати емоційну послідовність і потужну силу волі.

До питань любові і дружби народжені 3 вересня нерідко виявляють помітно стоїчне ставлення. Тут їх підстерігають дві небезпеки: по-перше, провести враження на близьких, що їм все одно, і, по-друге, промешкать, коли потрібні рішучі дії. Вони можуть скомпрометувати себе, будучи занадто нерішучими у любовних справах, що часом зменшує можливість важливого вибору. Найбільша проблема для тих, хто народився 3 вересня, — бути більш відкритими для інших і безстрашно боротися з власною невпевненістю. Їх високий моральний кодекс і почуття справедливості повинні працювати на захист тих, кому дійсно потрібна невідкладна допомога. Їм слід зрозуміти, що захищатися проти того, що вони сприймають як критику, щонайменше нерозумно. Якщо народжені в цей день зуміють нарешті розкрити і розвинути найкраще в собі і тактовно, але твердо дати світові знати про це, вони зможуть домогтися найбільш повного сприйняття нових ідей і зусиль.

Чоловік Діва — народився 3 Вересня

Чоловіки, народжені 3 вересня — володіють наступними характеристиками: такий кавалер — розумний, технічний, турботливий, відданий, аналітик. Сподобатися чоловікові-Діві може тільки ідеальна у всіх сенсах жінка – скромна, вихована, освічена, з бездоганною зовнішністю, недоступна і загадкова. Від чоловіка-Діви не варто чекати сюрпризів або вибухових емоцій. Він стабільний, постійний і дуже передбачуваний. Всі свої дії він виконує за чітким планом, зрозумівши логіку якого, можна зрозуміти і самого чоловіка.

Жінка Діва — народилася 3 Вересня

Жінки, що з’явилися на світ 3 вересня, характеризуються такими рисами: така дама — охайна, здатна, розсудлива. Діви прагнуть до досконалості у всьому – і в кар’єрі, і у відносинах, і в зовнішньому вигляді. Їм чуже кокетство, але і помилкова скромність теж незвична риса Дів. Вони з гідністю приймають заслужені компліменти і залицяння, але не спокушаються ними. Жінки-Діви добре розбираються в людях, їх складно обдурити або ввести в оману.

День Народження 3 Вересня

Народжені 3 вересня за часту здаються світу іншими. Вся справа в тому, що на своєму життєвому шляху просочившись поганим досвідом, їм доводиться грати інші ролі. Самі того не підозрюючи, деякі ролі вони грають зовсім невміло, однак, складності, до яких їм доводилося побувати змушують їх робити це. За всіма масками ховається інше «я» народжених 3 вересня знак зодіаку Діва. З усіх талантів домінує якийсь один більше, ніж інші, часто це також заважає відкрити внутрішній потенціал оточуючим, тому що їх акцентування йде на домінантний талант. Жінка Діва, яка володіє зовнішньою красою притягуватиме саме цим. Чоловік Діва може сприйматися неправильно через поступливість у відносинах з протилежною статтю.

В любові і відносинах народжені 3 вересня знак зодіаку Діва доводиться непросто, з одного боку є нерішучість у діях, з іншого ж – вміння мешкаться в непотрібних ситуаціях. Це створює відчуття холодності їх почуттів, які можуть бути незрозумілі оточуючим. Від того, у народжених 3 вересня знак зодіаку Діва можуть виникати проблеми в особистих відносинах. Народилася 3 вересня знак зодіаку Діва потрібно в першу чергу перемогти свою невпевненість. Вони з легкістю допомагають тим, хто потребує. Для людей цього знака буде справжньою перемогою – перемога над власними недоліками. Щоб отримати максимальну вигоду для себе, потрібно визначити свої слабкі сторони і погані якості і почати їх викорінювати.

Гороскоп за датою народження 3 вересня знак зодіаку Діва. На перший погляд народжені 3 вересня можуть здаватися поступливими, добрими і часом м’якими людьми. Ті, хто спробував підняти себе перед ними і якось нашкодити їм, будуть довго згадувати силу віддачі. Знак зодіаку Діва хоче такого ж справедливого ставлення до себе і буде дуже жорстким з тими, хто намагався з ними вчинити негідно. У народжених 3 вересня знак зодіаку Діва дуже добре розвинена інтуїція і всі мотиви і наміри вони вловлюють на льоту. Тому лестощі, провокації, вампіризм та інші форми маніпулювання і неприродності будуть відбиті в мить. Цим людям властиво відбивати атаки, оскільки вони мають щільний залізний обладунок.

Підхід до роботи може здатися нестандартним для інших, вся справа в тому, що народжені 3 вересня бачать свою роботу на кілька етапів вперед і деякі ще не можуть дійти до цього. Нерідко можуть виявлятися в конфліктних ситуаціях, вміють сперечатися. Для уникнення багатьох конфліктів потрібно навчитися тримати свій внутрішній темперамент під контролем. Прийміть свої недоліки і розпочніть над ними роботу. Пам’ятайте, що не в кожній ситуації є підступ. Постарайтеся бути щирими. Проявляйте більше активності, коли справа стосується відносин.

Любов і Сумісність

У близьких стосунках ви маєте потребу не тільки в любові, але і в свободі. У багатьох відносинах ви перфекціоніст, що може створювати значний розрив між романтичними мріями і повсякденною реальністю. Ви хочете знайти справжнього коханого, але мало хто здатний відповідати вашим високим ідеалам.

Найбільше шансів скласти ідеальну пару з Дівою у представників інших земних знаків зодіаку – Тельця і Козерога. Вони, як і Діви, чекають від відносин швидше постійності і стабільності, ніж ураган пристрастей. Тельці допоможуть Дівам стати більш чуттєвими і емоційними, а Козероги без зусиль зрозуміють прагнення до порядку і організованості, також маючи аналітичним мисленням. З представниками знаків Скорпіона або Лева у Дів також непогані перспективи в сімейному житті. У цьому випадку вони будуть роль веденого, повністю поступившись лідерством партнеру. При цьому ні Леви, ні Скорпіони не будуть пригнічувати Дів, високо цінуючи їх інтелект, організованість і послідовність. Найневдаліші спілки у Дів складаються з Рибами і Овнами. Риби, як і Діви, ніколи не вирішуються на перший крок, пасивні і замкнуті. В результаті відносини між представниками цих знаків загасають, ще не встигнувши початися. Овни ж пригнічують Дів своїм напором, лякають наполегливістю і непередбачуваністю.

Робота і Кар’єра

3 вересня народжуються інтелектуали. Причому ці люди мають унікальну здатність доносити до оточуючих оригінальні ідеї. Більшість з цих ідей втілюється в життя. Цьому сприяє вміння народжених 3 вересня залучати однодумців, об’єднувати навколо себе ентузіастів. Відмінними рисами людей, народжених у зазначений день, є товариськість, красномовство. Вони завжди говорять чітко, виразно. При цьому слухати теж вміють. Народилися 3 вересня – вдячні слухачі, але за умови того, що обговорювана тема їм цікава.

Народилися 3 вересня – актори безлічі ролей. Оточуючі часто неправильно інтерпретують сутність їх особистості, неправильно оцінюють потенційні можливості. В результаті кар’єра йде не так, як хотілося б Діві. Що стосується сфер діяльності, які народилися 3 вересня можуть цікавитися філософією, історією, психологією. Їм відмінно даються педагогіка і медицина. Деякі знаходять себе у технічній сфері. Але кращою залишається діяльність за схемою «людина-людина».

Здоров’я і Хвороби

Проблеми зі здоров’ям народженим 3 вересня Дівам приносить бездіяльність. Для них страшна гіподинамія. Пасивність відразу відбивається на фізичному стані. Діва поступово втрачає сили. Змінюється її психоемоційний стан, притупляються почуття, поступово зникають бажання. Обмежена рухливість виливається в застійні синдроми. Можуть початися проблеми з опорно-руховим апаратом. А ось психосоматичних розладів Діви, які народилися 3 вересня, на відміну від інших представників знаку, не схильні.

Доля і Удача

В цей день народжуються оригінальні, незалежні натури. Вібрації цього дня такі, що посилюють ті якості характеру, які культивує в собі людина. Якщо дані йому здібності можливості він направить на благі цілі, буде допомагати іншим, проявляючи доброту, милосердя, співчуття, то життя такої людини буде пре красна. У нього буде багато надійних друзів, вірних соратників. Він буде щасливий, успішний у всіх починаннях. А якщо людина піддасться ницим пристрастям і емоцій, виявляючи негативні якості при досягненні цілей, то в кінцевому підсумку він буде самотній і нещасний.

Поради Дівам, Народженим 3 Вересня

Порушити внутрішню гармонію Діви може лестощі. Представник знака захищений від такого роду впливів досить потужною бронею. Але з роками вона може стоншена, піти пролом. Ворогом Діви може стати безмежну довіру близьким. Головне завдання для вас — знайти спільну мову з оточуючими людьми. Зробити це не важко, достатньо проявляти участь до потреб інших і виконувати всі взяті на себе зобов’язання. Будьте щирим — вам проститься будь-які гріхи. Дерзайте любові!


Залишити відгук