Сонце в Близнюках — Місяць у Водолії

Якщо у вас Сонце в Близнюках, а Місяць у Водолії — ви товариський і доброзичливий, можете суспільні інтереси ставити вище своїх власних. У вас прогресивний погляд на речі, ви здатні мислити майбутнім, любите новітні технології. Вам не подобається копатися в минулому, ви мислитель, фантазер і винахідник, що дивиться вперед, в майбутнє. Віддаєте перевагу вільні стосунки з близькими, вимагаєте незалежності і свободи. Не практичні, часто беретесь за справи, не знаючи, як їх завершити, Вами в таких ситуаціях рухає якась креативна ідея. З вами цікаво, але ненадійно.

Ви наділені чудовим даром інтуїції і передбачення, — свого роду примарне інтелектуальне якість, що дозволяє вам оцінювати потенційні можливості з точки зору сьогодення. З допомогою інтуїції ви оцінюєте людей, речі і події, і завдяки, здатності чітко висловити те, що ви бачите так ясно, ви можете досягти успіху в науках, мистецтві або в будь-якій сфері діяльності, що потребує контролю над умами людей, як, наприклад, політика, закони або релігія.

Ви бачите речі наскрізь і, будучи в душі романтиком, вмієте висловити свої прозріння так, що вони володіють універсальною привабливістю для вашого кола, незалежно від того, який він. У вас щирі гуманні погляди, ви великодушні і з готовністю допомагаєте іншим людям, можливо сприяючи їх інтелектуальному та естетичному зростанню. Тому таке положення планет виключно добре підходить для професії викладача, і, яке б положення в суспільстві ви не займали, ви завжди, в певному сенсі, будете вести і направляти тих, з ким ви вступаєте в контакт.

В романтичному плані ваш ідеалізм далеко заведе вас в пошуках досконалості і ідеальної любові, так що ви можете здатися ненадійним і вітряним. У відсутність квадратур до Сонця або Місяця ви можете бути інертним людиною, люблячим розслабитися, так як схильність мріяти і витати в хмарах виснажує вашу життєву енергію. Але якщо є з’єднання, квадратури або опозиції, ви підете далеко, використовуючи здатність чітко висловлювати свої інтуїтивні прозріння, і досягнете значного впливу і, можливо, влада.


Залишити відгук