Сонце в Козерозі — Місяць у Діві

Якщо у вас Сонце в Козерозі, а Місяць у Діві — поєднання двох земних знаків робить вас практичним, серйозним, аналітичним людиною з великими професійними амбіціями. Ви вмієте зібратися з думками, намітити мету, проаналізувати усі деталі, до дрібниць і методично досягати запланованого. Вас не зупинить ніхто, якщо ви для себе щось чітко вирішили. Намагаєтеся дружити з розумними та освіченими людьми. Схильні критикувати те, що вам незрозуміло. Мало контактні і любите спілкування тільки по справі. Кілька холодні і відсторонені у відносинах з людьми.

Під досить значною зовнішністю ховається дуже боязка особистість. В результаті, хоча ви і здатні досягти певного владного положення, ви відчуваєте себе впевненіше, коли самі отримуєте накази від інших. Найкраще вам буде зайняти якесь проміжне положення — не вищого керівника і не останнього підлеглого. Ви сповідуєте благородні принципи добра і справедливості, і ніхто не може засумніватися в цьому, але, коли доходить до справи, починає відчуватися нестача впевненості в собі, і вам часто не вистачає рішучості чинити так, як ви вважаєте правильним і принциповим.

Найкращим чином ви досягнете успіху в кар’єрі, де потрібно чітко слідувати прийнятим правилам гри. У бізнесі, де потрібне вміння приймати сміливі рішення, вам не місце, там вас чекають тільки неприємності і розчарування: поки ви зберетеся щось вирішити, сприятливі можливості будуть спливати у вас з-під носа. Тоді ними скористаються менш гідні, але більш рішучі і спритні люди і обженуть вас на шляху до успіху і добробуту. Ви досить честолюбні і щасливі, але, якщо ваша доля знаходиться у ваших руках, ви нічого не робите, а тільки жонглируете нею, як ніби це гаряча картопля.

Що стосується емоцій, то ви досить чуттєві, знервовані і вимагаєте задоволення ваших бажань. Ви надзвичайно подобаєтеся протилежної статі і ніколи не повинні випробувати недолік в коханих, за винятком тих випадків, коли вами опановує нерішучість. Емоції дуже важливі для вас, незважаючи на те, що за натурою ви-інтелектуал. У партнера по шлюбу ви шукаєте і любов і розум.

Ви ніколи не зможете пристрасно закохатися в людину з низьким інтелектом. Ви — достатньою мірою сноб (і не тільки в інтелектуальному, але і в соціальному сенсі) і інстинктивно прагнете до знайомств з людьми однієї з вами соціального шару і до проживання у відповідному районі міста. Ви дотримуєтеся загальноприйнятих правил у всьому, незалежно від того, наскільки незалежним і некерованим ви можете здаватися.


Залишити відгук