Сонце в Козерозі — Місяць у Тельці

Якщо у вас Сонце в Козерозі, а Місяць у Тельці — поєднання земного Сонця і земної Місяця формує у вас сильну волю і прагнення до перемоги. Ви дієте повільно, але вірно. Ваші сильні риси характеру: впертість, наполегливість, вміння брати змором, розсудливість і зважене мислення. Ви консервативні і постійні у своїх бажаннях, не любите просто так щось міняти, довго роздумуєте, але стабільно живете. Велике почуття власництва.

Ви геній спілкування. Ви вмієте спілкуватися з масами людей і нетерпляче прагнете до цього. Ви переслідуєте чисто практичні, земні цілі. Ви — людина з народу, і, незалежно від того, яких життєвих висот ви можете досягти, ви всім своїм виглядом показуючи, що не забули, з яких низів починали. Ви дуже щасливі, і завжди повністю використовуєте сприятливі можливості, але вам, мабуть, бракує життєвої енергії і наполегливості, і, коли ваше везіння покидає вас, ви приходите в розгубленість і зліться.

Ви здатні злитися і навіть пристрасно ненавидіти, але не агресивні, так як віддаєте собі звіт, що агресивна ненависть виснажує вашу енергію. Ви виявляєте свої найкращі якості, коли любите, а не ненавидите і коли вас люблять, а не ворогують з вами. Заперечення бентежать і засмучують вас, ображені почуття справедливості і власної гідності кажуть вам, що ви не заслуговуєте такого ставлення. Вас супроводжує удача, ви чарівні, наполегливі, далекоглядні і чесні, і завдяки цим якостям можете досягти в житті великого успіху.

Вам слід менше покладатися на удачу, а більше на самого себе. Ви по-справжньому людяні, віддані, і не тільки окремим людям (в любові ви — сама вірність), але і цілим групам людей, і, незалежно від того, чим ви займаєтеся в житті, ви завжди готові прислужитися і допомогти. Ви небайдужі до життєвих благ, любите розкіш і ті приємні дрібниці, які надають життю смак і роблять її комфортною, але ви ставитеся до неї також і дуже серйозно і вважаєте своїм обов’язком зробити все, щоб і вам, і вашим близьким жилося якомога краще.

Ви відданий чоловік і відповідальний батько. Ви — прихильник дисципліни, але караєте, не проявляючи злостивості. Ваше несхвалення виражається швидше в засудженні, і це спокійне абстрагування від ситуації виробляє набагато більше враження, ніж явний гнів. Ви можете робити догану неслухняному дитині або знімати стружку з цілої групи людей з тим же самим крижаним спокоєм, але ефект буде однаковий в обох випадках: люди посоромлені, що вони можуть вести себе як завгодно, але тільки не так, як слід. Ви — оплот суспільства, і, є громадським діячем або ведете усамітнене життя, ви — гідний громадянин, який користується любов’ю і захопленням оточуючих.


Залишити відгук