Сонце в Козерозі — Місяць у Скорпіоні

Якщо у вас Сонце в Козерозі, а Місяць у Скорпіоні, то це означає подвійну обережність і стриманість у спілкуванні. Таких людей важко назвати душею компанії, вони дуже суперечливі і складні всередині. Вважають себе особливими, твердо знають, чого хочуть і готові знести все на своєму шляху заради досягнення поставленої мети. Це дуже наполегливі і наполегливі люди. Постійні і консервативні у своїх поглядах і планах. Відповідальні та хитрі. Такі люди можуть багато чого досягти в житті.

Ви володієте величезною внутрішньою енергією і сильним характером. Ви дуже незалежні, вам властиво гостре відчуття своєї значущості як людини. Ви ніколи не втрачаєте цього відчуття; якась жорстка внутрішня гордість завжди підтримує ваше почуття власної гідності. З віком ви починаєте відчувати потребу в співпраці з людьми, і до вас приходить розуміння, що і інші володіють такими ж правами, як і ви.

Володіючи від природи жорсткої натурою і схильністю судити інших, ви завжди маєте свою власну думку з приводу вчинків інших людей, а ваші моральні установки відрізняються винятковою суворістю. Однак чутливість і стриманість утримують вас від відвертого вираження своїх почуттів, хоча ви можете висловити своє несхвалення і без слів.

Ви абсолютно переконані, що можете судити від імені самого Бога. Важко переконати вас, що ви не праві, так як, незважаючи на очевидну розсудливість, насправді ви просто непохитні і схильні прикинутися, що не можете зрозуміти точку зору іншої людини (хоча насправді всі чудово розумієте), лише б не погоджуватися з нею.

Ви непохитні у своєму шляхетність, чесні і віддані, дуже тверезо дивіться на життя і гостро відчуваєте, що в цьому житті потрібно виконувати взяті на себе зобов’язання. Ви здатні зрозуміти і відчути проблеми інших людей, навіть коли вам про них нічого не кажуть і навіть тоді, коли люди воліли б, щоб ви нічого про них не знали.

Ви довіряєте своєму першому враженню про людину, і незалежно від того, чи виявиться воно згодом вірним чи ні, ви рідко змінюєте свою думку, особливо якщо перше враження було поганим. Ви здаєтеся терпимим, хоча, насправді, це не так: яким би люб’язним ви не здавалися, в душі ви судіть дуже строго. Ви допоможете людині, якого засуджуєте, але серцем не проникне його бідами.

Ви здатні абсолютно чітко розділяти почуття і думки, емоції зовсім не впливають на вашу здатність тверезо міркувати, за винятком тих випадків, коли ви відчуваєте до когось дуже глибоку прихильність. У цьому випадку ваша розсудливість вам може повністю змінити. Але, як правило, завдяки суворої самодисципліни ви зберігаєте розсудливість, спокій і деяку настороженість.


Залишити відгук