Сонце в Козерозі — Місяць у Стрільці

Сонце в Козерозі, а Місяць у Стрільці — це хороші філософи, політики, громадські діячі. Часто володіють красномовством і дипломатичністю. Вміють виступати перед великою аудиторією, справедливі і розумні. Люблять проявляти себе в суспільстві, завойовувати повагу і авторитет. У спілкуванні згинання і приємні, але завжди тримають деяку дистанцію, важничая і показуючи, що можуть більшого. Може стати бізнесменом, якщо має сильний Марс (в Козерозі, Овні, Скорпіоні або Тільце).

Кмітливість, жвавість і честолюбство об’єднуються, щоб захопити вас в довгий шлях. Ви дуже виразні, володієте власним поглядом на життя і його цінності і з готовністю висловлюєте свою думку, і тому в світі ідей, незалежно від їх значущості, ви відчуваєте себе як риба у воді.

Ви невтомний мандрівник — вам необхідно постійно перебувати в русі, будь це рух думки або рух у просторі, ви потребуєте в інтелектуальному і емоційному різноманітності, так і в зміні вражень. Ви все робите на підйомі, з тим ентузіазмом, який тримається швидше на нервовій, ніж на фізичної енергії. Ваше уяву і розум завжди працюють, навіть якщо ви відчуваєте фізичну втому. Ви повинні навчитися розслаблятися, тому що якщо ви будете постійно йти на поводу у своїх природних схильностей, ви перетворитеся в клубок нервів.

Ваші симпатії і антипатії яскраво виражені, і ви завжди здатні пояснити їх. Почуття любові і дружби для вас диктуються швидше розумними міркуваннями, ніж романтичними, хоча, якщо вас влаштовує рівень інтелектуального розвитку свого партнера, ви здатні на велику ніжність і прихильність. Те ж саме можна сказати й про ідеї: ви спочатку шукаєте в них розумне початок, а вже після цього можете дозволити собі захопитися ними.

В деякому роді ви — інтелектуальний сноб. Коли ви розумієте, що потрапили в компанію обраних в інтелектуальному відношенні людей, ви можете дозволити собі бути таким же розкутим, як і інші; але в присутності людей, з більш низьким рівнем інтелекту, ви стаєте скутим і відчуженим настільки, що це дивує навіть вас самого. Ви дуже змістовний людина, що володіє широкими поглядами, і ваша інтелектуальна розбірливість не впливає на ваші людські якості.


Залишити відгук