Сонце в Козерозі — Місяць у Рибах

Поєднання Сонце в Козерозі, а Місяць у Рибах — це чутливі і душевні особистості, іноді сильно піддані впливу інших людей і життєвих ситуацій. Розсудливі, серйозні й сентиментальні. Настрій може змінюватися по кілька разів на день, від цього всередині формується багато занепокоєння. Ці люди інтуїтивні і приємні в спілкуванні, старанні та уважні в роботі. Не люблять проявляти зайву ініціативу, обережні і стримані. Їм би побільше активності.

Ви добре знаєте життя, особливо близькі вам людські турботи і прикрощі. Ви інтуїтивно читаєте їх у серцях. Ви мораліст і гуманіст; ви мислите широкими суспільними категоріями і повні співчуття до незаможним. Завдяки цій якості і своїй інтуїції ви завоюєте велику повагу і любов людей. Щоб допомогти людям, що ви не прагнете до влади, а віддаєте перевагу допомагати опосередковано. Ви володієте істинним духом милосердя і допомагаєте таємно і анонімно. Про вашу доброту ніколи не будуть кричати на всіх кутах, по крайней мере, ви самі цього робити не будете.

Знаючи, що таке реальні життєві цінності, ви насолоджуєтеся почуттям внутрішнього, духовного задоволення, а не мишурным блиском оплесків, пестять душу більш поверхневого людини. Це, ймовірно, буде змушувати вас почувати себе самотнім, але це також може принести вам видатний успіх і велике особисте задоволення, якщо ви будете працювати в таких сферах, як соціальні науки, медичне обслуговування, детективні розслідування або викладання. У навчанні ви проявляєте наполегливість, увагу, більшу кмітливість н можете добитися великих успіхів в інтелектуальному працю.

Ви виступаєте за справедливість і рівність в людських відносинах і здатні стати вище особистих пристрастей. Ваша чутливість виливається не в жалість до себе, а до співчуття та розуміння інших людей. Ви берете на себе зобов’язання з такою готовністю, що, ймовірно, вас не раз використовували в корисливих цілях. Але ви вважаєте, що брати на себе зобов’язання — це ваше право, а не обов’язок. Ви вважаєте, що ви повинні завжди знаходитися там, де у вас є можливість допомогти тим, кому пощастило менше, ніж вам. Остерігайтеся тільки, щоб ця схильність не привела вас до рішення вступити в шлюб з людиною, яку ви захочете перевиховати. З цього ніколи не виходить толку.


Залишити відгук