Сонце в Козерозі — Місяць у Терезах

Якщо у вас Сонце в Козерозі, а Місяць у Терезах — ви людина соціальний, прагнете до суспільних зв’язків, хочете зробити кар’єру. Завжди доброзичливі і, можливо, манірні. Вмієте організувати людей і повести за собою. Легко прощупуєте слабкі місця співрозмовника, вмієте налагодити довгострокові ділові відносини, є хорошим виконавцем, керівництво вас цінує. У вас гарний смак, вміння подобається людям, комунікабельність і прагнення оточити себе приємними людьми.

Ви володієте свого роду натхненною вірою у вашу власну непогрішність, яка може зробити вас просто дивакуватим догматиком, суворим і негнучким людиною, або призвести до висот життєвого успіху, якщо ви об’єднаєте свою самовпевненість з волею до дії. Вам притаманні певні риси борця, і ви повинні подолати схильність до дратівливості, образливості і сварливості. Ваша уява й образне мислення послужать вам погану службу в житті, так як люди будуть вважати вас просто людиною з дивацтвами, якщо ви не будете володіти достатньою енергією, щоб діяти, а не розмірковувати.

Не маючи в гороскопі жодного з цих підтримують аспектів, бійтеся стати просто ексцентричної особистістю, уславитися людиною з дивацтвами, так як ваші судження відрізняються великою оригінальністю, а нетерпіння заважає вам показати себе або свої погляди в найбільш вигідному світлі.

Ви не дуже романтичні. З людьми ви ведете себе кілька відчужено, тримайтеся осторонь, і це суперечить вашої внутрішньої потреби у спілкуванні. Справа в тому, що ви нелегко зближаєтеся з людьми, так як по натурі горді й недовірливі. Емоції заважають тверезо міркувати. Ви вірите в те, що вони вам підказують, і безнадійно увязаете в непотрібних справах або стосунках, коли підозрілість зраджує вас. З іншого боку, коли у вас переважає недовірливість, ви схильні триматися з людьми відчужено.

Це досить скрутне становище, і ваша головна задача полягає в тому, що вам слід поступитися якимись своїми ідеями і частиною вашої незалежності і вміти йти на компроміс з людьми і навколишнім світом, приймаючи його таким, який він є. Саме завдяки вмінню йти на компроміс у відносинах з людьми і в поглядах ви зможете прийти до успіху, і чим краще ви оволодієте мистецтвом співпраці, тим більшим він буде.


Залишити відгук