Сонце в Козерозі — Місяць у Леві

Якщо у вас Сонце в Козерозі, а Місяць у Леві — поєднання практичності і підприємливості робить з вас хорошого підприємця, спекулянта, фінансового гравця. Хитрість і артистичні здібності (за Місяць) дозволяють вам вигравати в угодах і договорах. Ви інтуїтивно відчуваєте що, де, почому. Характер авторитарний, поміркований, честолюбний. Ви наполегливо прагнете до визнання своїх заслуг, довго думаєте, але активно дієте. Любите дружити з професіоналами своєї справи, з відомими особистостями і самі прагнете стати авторитетом.

Це — одна з комбінацій планет, що вказує на можливість досягнення владних повноважень. Завдяки своїй жвавості і енергії ви користуєтеся популярністю, і це дозволяє вам добитися успіху в будь-якій сфері діяльності, будь то бізнес, мистецтво чи громадська діяльність.

Сила вашої особистості, яку доповнює уміння заводити друзів як серед впливових людей, так і серед їхніх підлеглих, дозволяє вам самому посісти впливове становище. З допомогою величезної сили волі ви сосредоточиваете свою енергію на досягнення мети і обуздываете своє нетерпіння, підкоряючись вимогам доцільності.

Ви знаєте, як потрібно вести себе в різних обставинах, коли слід проявити рішучість, а коли дипломатичність. Ви напускаете на себе важливий і відчужений вигляд, що надає вам значущості ще до того, як ви отримаєте право бути значним людиною насправді. Ви вірите в себе і заражаєте своєю вірою інших. Ви не шукаєте виправдання своїм вчинкам, а прагнете проявити свою особистість, і так як влада означає для вас дуже багато, ви реалізуєте себе в цьому напрямку.

Ви матеріаліст. Філософські абстракції, прозріння і взагалі все, що не належить до безпосередньої реальності, вас не цікавить. Ви вірні швидше людям, аніж ідеям, і, в першу чергу, собі. Ви щирі, але здатні ухилятися від прямої відповіді, якщо цього вимагає ваша політика. З емоційної точки зору ви пристрасні, але не співчутливі. Створюється враження, що ваші емоції, навіть пристрасні, існують самі по собі, окремо від вас, і ви можете вмикати та вимикати їх за своїм бажанням.

Ви виглядаєте худим і голодним, так як ваша нервова та фізична енергія спонукає вас весь час перебувати в русі. У вас непогане здоров’я, і ви можете протриматися на одних нервах, коли вичерпуються сили, а це трапляється досить часто. Ви повинні більше спати, навчитися розслаблятися, відпочивати і легше до всього ставитися. Впоравшись з цим завданням, ви неодмінно відчуєте, як у вашій душі починають з’являтися паростки справжньої людської доброти і співчуття, яких вам так бракує.

Ви точні, як машина, і людей захоплює це якість, а якщо ви станете ставитися до людей з більшою теплотою і участю, ви завоюєте не тільки їх захоплення, а й любов і самі побачите, наскільки це буде допомагати вашому просуванню по шляху до успіху. Спробуйте зробити так, щоб ваш престиж ґрунтувався на любові, а не на владі і почутті страху, і ви побачите, які широкі перспективи відкриються перед вами.


Залишити відгук