Сонце в Козерозі — Місяць у Близнюках

Якщо у вас Сонце в Козерозі, а Місяць у Близнюках — консерватизм сонячного знака вступає в контри з місячним знаком, любителем змін. Виникає внутрішнє протиріччя, занепокоєння, нестійкість уваги. Але в цьому поєднанні є і не мало плюсів: товариськість і товариськість, швидкість рішень і гнучкість дій, легкість навчання і практичність. Ви можете за рахунок товариськості і зовнішніх зв’язків багато чого досягти в житті, завдяки серйозному підходу Козерога.

Ваші амбіції знаходять своє найкраще вираження в інтелектуальної, творчої чи наукової роботи. У вас сильний дух дослідника, і, розкриваєте ви таємниці природи чи вивчаєте особисте життя вашого сусіда, вашу цікавість вимагає задоволення. Виразність і жвавість вашої промови, ймовірно, замінює вам здібності, так що ви не особливо намагаєтеся їх розвивати. Ви обійдетеся і чвертю ваших можливостей, там, де іншим доведеться напружити всі сили, щоб йти в ногу з вами.

На вас не лежить печать генія, але так чи інакше ви залучаєте до себе увагу, чого ви і домагаєтеся. Ваші друзі, ймовірно, кажуть вам, що ви могли добитися більшого успіху і займатися більш важливої роботи, якщо б ви спробували, і вони, ймовірно, мають рацію. Але поки вам випадає хоча б якась частка визнання, ви не турбуєтеся про це. Ви невзыскательны, і за все своє життя можете так і не спробувати випробувати всі свої можливості.

Ви суперечливі: будучи по натурі консерватором і тяжіючи до стабільності, ви здатні на несподівані і пустотливі вчинки, просто щоб отримати задоволення, спостерігаючи за реакцією оточуючих. Ви надзвичайно винахідливі і здатні придумати більше способів, як провернути яку-небудь справу, скласти історію або кого-небудь надути, ніж будь-який інший чоловік.

Ваша кмітливість спростовує закиди у поверховості, так як, по суті, ви людина серйозна, а люди завжди схильні надто прискіпливо ставитися до того, хто здається їм менш серйозним, ніж вони самі — і готово: до вас вже приклеєний ярлик легковажною особистості. Ви ризикуєте опинитися завороженным звуком вашого власного голосу і впасти в помпезність. Ви не любите, коли над вами сміються і, отримуючи задоволення від жартів, віддаєте перевагу, щоб їх об’єктом був хто завгодно, але не ви.


Залишити відгук