День Народження 29 Вересня: Знак Зодіаку — Терези

Народжені 29 вересня товариські і воліють співробітництво конкурентній боротьбі. Особливо добре ви проявляєте себе в спілкуванні з людьми. В кризових обставинах на вас можна покластися, оскільки ви рідко панікуєте. Вміння слухати і розуміти всі сторони конфлікту допомагає вам примиряти суперників. Велика частина ваших успіхів у процесі переговорів криється у здатності уникати крайнощів. Ви поважаєте точку зору кожного, не втрачаючи з уваги те, що є чесним і справедливим для всіх сторін.

Нещасні випадки різного роду будуть вічною небезпекою для тих, хто народився 29 вересня, поки вони не зрозуміють, що іноді просто необхідно давати волю своїм почуттям. Мабуть, їм слід бути більш довірливими, особливо по відношенню до тих, хто бажає їм добра. Цілком звичайні для народжених в цей день дивні звички в їжі. Їх дієта часто екстремальна і побудована або на певних яскраво виражених смаки, або ж на їх власному уявленні про те, що корисно для людського організму. Народженим 29 вересня буде корисно дотримуватися більш збалансованого раціону, що складається з простих овочів, зернових, фруктів, молочних продуктів, риби; можна також спробувати кілька варіантів меню. Зазвичай вони люблять фізичні вправи, танці, в цьому сенсі їм не потрібно нагадувати про необхідність бути активними.

Народжені 29 вересня ведуть наполегливу боротьбу за стабільність власного життя. Часом вони відчувають себе господарями Всесвіту, а часом нічого не вартими комашками. Такі коливання в настрої найчастіше залежать від нестачі впевненості в собі. Багато хто з народжених в цей день відчайдушно намагаються знайти спокій у сім’ї, але часто, так і не зустрівши бажаного порозуміння, вони покидають її, віддаючи перевагу ізольоване існування. В цьому випадку вони стають похмурими людьми, девіз яких: «Чим гірше, тим краще для мене».

Знак Зодіаку 29 Вересня — Ваги

Стихія Знака: Повітря. Ваш знак Зодіаку належить до знаків стихії Повітря, які володіють наступними якостями: вихованість, плюралізм, витонченість, врівноваженість, привітність.

Планета Управитель: Венера. Дарує Терезам краса, чарівність. Планета сприятлива для тих хто працює в індустрії краси, шлюбних агентів. Планета у вигнанні – Марс. Відповідає за відсутність рішучості, а також невпевненість.

Ваги, які народилися 29 вересня, комунікабельні, доброзичливі. Вони не позбавлені співчуття. Представники знаку усвідомлено уникають крайнощів в будь-яких життєвих ситуаціях. Це робить їх талановитими дипломатами. Ваги, які народилися 29 вересня, вміють домовлятися. На цьому комунікативні таланти представників знаку не закінчуються. Ваги вміють переконувати. Вони викликають у людей довіру. Компетентні фахівці у своїй сфері, Ваги говорять коротко і по суті. Вони цінують справедливість, ненавидять фальш, лестощі.

В більшості своїй народжені 29 вересня вельми привабливі і здатні. Однак, куди б вони не йшли і що б вони не робили, невизначеність і нестабільність буквально переслідують їх по п’ятах. Наприклад, роками працюючи на одному місці і успішно справляючись з своїми обов’язками, народжені в цей день можуть відчувати труднощі в продовження кар’єри. В особистому житті після бурхливого роману, де, здавалося б, все вирішено, вони нерідко поступаються більш щасливому супернику, який так недоречно з’являється в самий останній момент. Тим не менш народжені 29 вересня не поспішають вихлюпувати свої пристрасті на огляд оточуючих. Мабуть, їх характер схожий на епіцентр урагану, де панує відносний спокій, коли навколо бушують хвилі, змітає все на своєму шляху. Хоча народжені 29 вересня можуть виглядати абсолютно байдужими до подій, вони тим не менш викликають сильну реакцію в інших людей — як позитивну, так і негативну. З цієї причини їм слід остерігатися нещасних випадків і явної ворожнечі з боку недоброзичливців. Найбільш успішні з народжених в цей день рано чи пізно починають усвідомлювати, що їх нагальна потреба — явити себе світові в стилі справжніх екстравертів. І справді, вивільнення штучно стримуваної енергії буде тільки сприяти зростанню особистого динамізму, якщо, звичайно, цю енергію своєчасно направити в потрібне русло.

Коли народжені 29 вересня повністю присвячують себе організації, компанії або сім’ї, вони бувають незамінними на шляху просування до поставленої мети. У них є талант до управління, який означає не тільки структурування і координація діяльності ввіреного підприємства, але і уміння розпорядитися фінансами в розважливою, прозорливою манері. Народжені в цей день можуть, однак, коливатися між жорсткими методами керівництва, з одного боку, і показним лібералізмом — з іншого.

Народжені 29 вересня нерідко демонструють чисто технічний інтерес до функціонування різних речей. Зазвичай їх практичні здібності дуже високі, однак у них бувають складнощі з початком і завершенням справ. Це пов’язано як з їх потребою розробляти детальні плани перед початком чого б то не було, так і з глибоким перфекціонізмом, який, мабуть, занадто прив’язує їх до виконання дрібних деталей. Іноді оточуючі з подивом розмірковують про те, чому настільки обдаровані від природи люди так часто умудряються піти в бік, зовсім протилежний від первісної, дозволяючи успіху ухилитися від них. Тим не менш, якщо народжені в цей день зможуть взяти управління кар’єрою в свої руки, вони будуть здатні на незвичайні досягнення, дивують інших.

Чоловік Терези — народився 29 Вересня

Чоловіки, що з’явилися на світ 29 вересня — можуть похвалитися такими рисами: такий кавалер — забавний, чарівний, освічений, витончений. Чоловіки-Терези – самі вірні і віддані супутники життя. Вони легко і ненав’язливо створюють затишок і гармонію в своєму оточенні, неконфліктні і поступливі, люблять галасливі компанії і розваги. Представники цього сузір’я приємні в спілкуванні, завжди привітні, доброзичливі і веселі.

Жінка Терези — народилася 29 Вересня

Жінки, що з’явилися на світ 29 вересня, не схожі на інших такими якостями: така дама — витончена, приваблива, делікатна, податлива. Жінки-Терези – мудрі і господарські. На перший погляд поступливі і поступливі, вони незмінно підпорядковують хід подій своїм сценарієм. Вони роблять великий вплив на своїх супутників, ненав’язливо даючи їм поради і керуючи діями. Люблять контролювати ситуацію і прораховувати всі ризики до того, як вирішаться на щось.

День Народження 29 Вересня

Якщо ваш день народження випав на 29 вересня, то вашими основними рисами характеру будуть працьовитість, спокій і непереборне завзятість в досягненні поставленої мети. При цьому наполегливість, яка, по ідеї, повинна стати запорукою успіху, часто здатна розбитися про невпевненість і податливість. Люди, які народилися 29 вересня знак зодіаку Терези, потенційно володіють великими талантами, однак під тиском оточуючих не завжди вміють їх реалізувати. В їх життєвому шляху величезну роль грає те, як вони зможуть протистояти негараздам і випробувань. Якщо перешкодам і невдач вдасться остаточно придушити їх і зламати їх волю, то такі люди стають замкнутими, перестають прагнути куди-небудь, миряться з роллю другого плану.

Якщо ж іменинники 29 вересня знак зодіаку Терези здатні пересилити обставини і опинитися на висоті, то, натхненні успіхом, можуть залишитися там надовго. Таким чином, життя їх може бути подібна хвилі, яка стрімко падає вниз, змітаючи все на своєму шляху, то різко підіймається вгору і рятує потопаючого. Через сформованого протиріччя в характері долі, народжених 29 вересня знак зодіаку Ваги, здатні змінюватися в одну мить, і на роботі, і в особистому житті. Навіть у тому випадку, коли на роботі все добре: керівна посада, висока зарплата, райдужні перспективи – то все може раптово змінитися, і розмірений перебіг подій дасть збій під впливом випадку: новий строгий бос, заповзятливий конкурент або рядова невдача. А на любовному фронті, коли, здавалося б, бурхливий і тривалий роман повинен перерости в стабільні відносини, раптово з’являється суперник і любовний союз тріщить по швах.

Народилися 29 вересня знак зодіаку Терези, зовні зазвичай привабливі і чарівні. При цьому вони зазвичай інтроверти, тобто, схильні до того, щоб ховати свої емоції, як позитивні, так і негативні. З-за цього вони здатні викликати нерозуміння з боку оточуючих, яке може трансформуватися в несхвалення або навіть неприйняття. Тому ті, хто прагне добитися визнання, зазвичай з розряду інтровертів переходять в групу екстравертів, намагаючись бути більш відкритими і емоційними.

Підводячи підсумок, слід сказати, що все в житті Ваг, які народилися 29 вересня, залежить від них самих, їх наполегливості, ініціативності, здатності змінитися на краще. Успіхи в роботі, кар’єрне зростання невіддільні від особистісного зростання, розвитку талантів і використання всіх наявних можливостей для досягнення мети. Фортеця і добробут сімейного союзу також залежать від особистісної гармонії і стабільності в діловій сфері. Успіх сім’ї залежить від успіху кожного з партнерів, і у випадку з людьми, народженими в цей день, це особливо важливо.

Любов і Сумісність

Ви — закінчений романтик, і людям складно відповідати вашим ідеалістичним очікуванням. Несложившиеся або закінчилися відносини можуть так вас засмутити, що ви захворієте. Якщо все виявиться дійсно погано, то ви першими разорвете зв’язок.

Відмінну пару Терезам складуть представники сузір’їв Близнят або Водоліїв. Ці знаки добре розуміють один одного, схожі за темпераментом і ставленням до життя. Такі відносини будуть довгостроковими, гармонійними і міцними. Роман зі Скорпіонами принесе Терезам нові емоції та переживання, але триватиме, швидше за все, недовго. Найменші шанси на успіх у відносинах у Терезів з Дівами, Раками і Рибами. Із представниками знаку Дів Ваги не знайдуть спільну мову, відсутність спільних тем буде викликати роздратування і невдоволення. Раки не впишуться в гармонійний і врівноважений мир Весов. Що стосується Риб, то до них Ваги будуть пред’являти завищені вимоги і намагатися загнати їх в рамки, чого чутлива і ранима натура Риб винести не зможе.

Робота і Кар’єра

Люди, які народилися 29 вересня, ненавидять гонки на виживання. Вони не люблять конкурувати з ким-небудь, воліють співпрацювати. Це проявляється ще в ранньому дитинстві. Для дитини, народженої 29 вересня, нічого не означає гасло «Швидше! Вище! Сильніше!» Він буде допомагати на дистанції відстаючим, замість того щоб ставити рекорди. Доросла людина, що народилася 29 вересня, надійний. На нього у всьому можна покластися. Він не схильний панікувати, втрачати самовладання. Практично завжди такий спокійний, обстоятелен, незворушний. При цьому він може щиро переживати за які потрапили в біду. Стримування емоцій негативно позначається на здоров’я народженого 29 вересня.

В особистому житті і роботі для Ваг важлива стабільність. Орієнтація на співробітництво допомагає фахівцям рости професійно. Ваги, які народилися 29 вересня, є вдячними учнями, послідовниками своїх кумирів. Вони домагаються великих успіхів у науці. По плечу Терезам інженерія, медицина. Не варто пов’язувати своє життя зі спортом. Співпраця – не найкраще рішення для спортивної кар’єри. Тут усім заправляє конкуренція. Ваги будуть відчувати себе у такому середовищі не в своїй тарілці.

Здоров’я і Хвороби

Людям, що відзначають день народження 29 вересня, рекомендується остерігатися нещасних випадків. Останні будуть вічною небезпекою Ваг. Так, від екстремального відпочинку представнику знака краще відмовитися на користь екскурсійного туру. Споглядання заспокоює, дарує гармонію. В їжі Ваги схильні до дивних звичок. Вони можуть зіграти злий жарт. Так, не рекомендується бути обережними при приготуванні їжі з гострими приправами. Це прямий шлях до гастриту.

Доля і Удача

В цей день народжуються працьовиті, споконые, невпевнені в собі люди. Все в житті вони домагаються наполегливою працею. Пройшовши через труднощі, вони зможуть досягти бажаних успіхів Ранній шлюб небажаний, так як буде нещасливим. Створивши сім’ю в більш зрілому віці, людина зможе знайти щастя в сімейному житті. Цей союз, заснований на любові, буде міцний.

Поради Терезам, Народженим 29 Вересня

Коли все набридає – робота, сім’я, друзі, Ваги можуть піти в ізоляцію від зовнішнього світу. Це не кращий вихід, оскільки в 99% випадків він спровокує депресію. Спробуйте нарешті осягнути себе (навіть якщо це займе роки). Використовуйте свої значні таланти для благих цілей. Придбайте впевненість у собі. Організуйте своє життя, але збережіть притаманну вам спонтанність. Зламайте внутрішні бар’єри і перепони.


Залишити відгук