Сонце в Козерозі — Місяць у Козерозі

Якщо у вас Сонце в Козерозі, а Місяць у Козерозі — у вас спостерігається сильне прагнення до кар’єри, до суспільного визнання, до влади, до політики, до керівництва. Ці люди обов’язкові, відповідальні і обережні. Все акуратно прораховують на багато кроків вперед. Мають підприємницької хитрістю й передбачливістю. Якщо така людина начальник, то дуже вимогливий і строгий. Якщо підлеглий — то відповідальний і дисциплінований. У спілкуванні з такими людьми складно, якщо в гороскопі немає планет у повітряних знаках (Водолії, Близнюках, Терезах).

Перенесені в дитинстві або юності хвороби змушують вас активно прагнути до успіху, який в середньому віці і пізніше може бути дуже великим. Ви володієте величезним честолюбством, а прагнення до самовладання стає для вас майже фанатичною ідеєю. Ви поглинені земними інтересами, і пристрасне прагнення справити на людей враження своїми ідеалами, ідеями або моральними переконаннями дає необхідний стимул вашій кар’єрі.

По натурі егоїстичний і себелюбну людина, ви знаєте, як домогтися цього і отримати доступ до влади над людьми, і вашою справжньою метою є скоріше владу, ніж багатство. Такі риси, як холодність, твердість і невразливість, змушують вас цуратися близьких відносин з людьми і в той же час підказують, як треба поводитися з великими масами людей, щоб підкорити їх уяву.

Вас не особливо цікавить мистецтво як таке, але ви можете використовувати його як середовище для вираження своїх ідей. Більш того, вас навіть не дуже цікавлять ідеї як такі, вони важливі для вас тільки як засіб досягнення особистої влади. Ви реаліст до мозку кісток. Ідеал для вас — лише засіб досягнення мети. Ви суворий суддя, вимогливий бос і скрупульозний виконавець, так як віддані обов’язку і справедливості, і хоча ви могли б поступитися якимись зі своїх принципів для досягнення цілей, але не відмовитеся від жодної з них заради окремої людини.

Ваша сила — це результат вашого самовладання, і чим воно більше, тим більшої влади ви досягнете. Нарешті, коли (і якщо) відбудеться ваше крах, то причиною його буде те, що ви забули цей основний принцип і занадто покладалися на свою удачу або на свою владу. Вам слід стежити, щоб, опинившись на вершині, захоплення і задоволення собою не перелилися через край.

Ви не піддаєтеся на заклик до ваших почуттів; ви керуєте за допомогою сили, і на вас можна впливати тільки силою. На вас діють тільки доводи розуму, і тільки ті, що відповідають вашим цілям. Ви выслушиваете доводи, розумієте їх, але робите так, як хочете. Ваша сліпота по відношенню до точки зору іншої людини — просто виверт, щоб збентежити його, насправді ви чудово її бачите і розумієте.


Залишити відгук