Сонце в Козерозі — Місяць у Раку

Якщо у вас Сонце в Козерозі, а Місяць у Раку — таке поєднання планет дає фінансову інтуїцію і талант в зароблянні грошей. Ви досить економні, обережні і уважні у фінансових справах. Ведете більш прихований спосіб життя, всіма силами прагніть до надійності і стабільності. Вас можна назвати людиною «собі на умі», вас не просто у чомусь переконати, бо ви дуже недовірливі. Саме тому Ви прагнете до сімейних відносин, прагнете мати свій будинок, де ви відчуваєте себе в безпеці.

Ви чутливі і розумієте інших людей інтуїтивно. Ви схильні до самосозерцанию, можливо навіть надмірного, щоб це пішло вам на благо. Якщо ви зумієте використовувати свою чутливість в практичної життя, то, ймовірно, зможете керувати людьми, так як залучаєте людей.

Для вас можливий успіх в якості керівника в бізнесі або в якості письменника або актора в мистецтві. Ви дуже любите свій будинок, ви хороший батько і чоловік, поступливий» з готовністю йдете на компроміс, так як вам не по душі сварки і суперечки, ви всіма силами намагаєтеся їх уникнути. Навіть якщо ви особисто нещасні, ви схильні приховувати це, щоб дотриматися пристойності.

Ви досить потайливі і можете протягом довгого часу виношувати свої плани, нікого в них не присвячуючи. Ви дуже горді, володіючи своєрідною захисною оболонкою, ви поспішаєте сховатися за нею, якщо ваші почуття зачіпають. Ніхто не може сказати, що у вас душа нарозхрист. Правда, є небезпека, що ця звичка до скритності перетвориться на манеру бути надто зосередженим на собі.


Залишити відгук