Сонце в Козерозі — Місяць в Овні

Якщо у вас Сонце в Козерозі, а Місяць в Овні — поєднання земного спокою і вогняної активності формує в таких людях якості підприємця. Ви прагнете за життя домагатися найкращого, не боїтеся брати на себе відповідальність, вимогливі, напористі і практичні. У вас є організаторські здібності, прагнення зробити кар’єру, сила волі, вміння взяти на себе ініціативу і добиватися бажаного. Не любите копирсатися в дрібницях, дієте швидше, ніж думаєте.

Ваш потужний інтелект — це ваше величезна перевага; ви знаєте, чого хочете, повні рішучості добитися бажаного, і ніхто не сміє сказати вам «ні». Ви поєднуєте такт зі свого роду енергійної невразливістю (ваш улюблений прийом — дипломатія в дусі Тедді Рузвельта — дипломатія великий кийки — бійся Бога, але роби свою справу). Ви безстрашні і, хоча не підете на компроміс із совістю, знаєте, як йти на компроміс з людьми. Вас не можна підкупити, але ви вмієте знайти такий шлях вирішення проблеми, який задовольнить усі сторони — і особливо вас.

За вдачею ви нетерплячі, неспокійні і нервові, але ви вмієте володіти собою і вичікувати, але вичікувати так само напружено, як кіт чатує миша близько норки, ні на секунду не відволікаючись від мети. Ви напружені і чутливі. Ваш розум не знає ні хвилини відпочинку, і ви здатні на такі розумові подвиги, які довели б до виснаження менш рішучого людини. Хоча, звичайно, і ви втомлюєтеся, і вам слід трохи стримати свою спритність і перестати бути таким напористим, таким трудоголіком, а також постаратися висловлювати свої судження більш м’яко. Вам потрібно зрозуміти, що для того, щоб з честю нести прапор своїх переконань, зовсім не обов’язково ранити почуття інших людей.

Ви дуже чесні і піклуєтеся про своє добре ім’я. З емоційної точки зору ви схильні до дратівливості і уразливості, не особливо влюбливі і створюєте враження, що почуття інших людей вас не хвилюють. Вам слід навчитися вставати на місце іншої людини і обходитися з чутливими людьми більш м’яко. Ви — прекрасний керівник, хоча вам варто було б проявляти більше неупередженості, маючи справу з людьми. Холодність і відчуженість роблять вас у роботі точним, як машина, але від одного вашого погляду або слова людини може кинути в жар чи холод, що надовго вибиває з робочої колії. Це дуже неприємна риса керівника, врахуйте це.


Залишити відгук