Сонце в Козерозі — Місяць у Водолії

Поєднання Сонце в Козерозі, а Місяць у Водолії — це хороші громадські діячі, люблячі колективи, групи та різні об’єднання. Велику увагу в своєму житті такі люди приділяють дружбу і дружнім взаєминам. Мають високі ідеали і честолюбні поривання. Цікавляться всім новим, незвичайним і прогресивним, готові йти в ногу з часом. Щирі і гуманистичные. З такими людьми легко і цікаво дружити.

Ваша рішучість, яка приведе вас до успіху, відчувається усіма оточуючими, чи пов’язані вони з вами особистими чи службовими відносинами. Здорове почуття поваги до себе і своїм талантам вимагає такого ж шанобливого ставлення з боку інших. Ви сповнені внутрішньої енергії і напору, які рухають вас вперед.

Ви консервативні, вважаєте, що кожен повинен знати своє місце, і прагнете спілкуватися з правильними людьми і жити в правильній частині міста, і навіть ваш гарний ділове чуття не може утримати вас від того, щоб жити на широку ногу, але малоймовірно, що це коли-небудь заподіє вам неприємності, так як ви цілком кредитоспроможним.

Ви володієте практичним складом розуму, знання як такі не мають для вас жодного значення, і ви будете добре вчитися тільки до тих пір, поки ви отримуєте знання, з яких можна отримати практичну користь. Б все життя прагнете отримувати практичні знання, і вам будуть даватися легше спеціальні технічні предмети, ніж гуманітарні науки. Точно так само і в інших сферах життя вас цікавить все, що корисно і приносить дохід, — люди, клуби, зустрічі і т. п., скрізь вас в першу чергу займають особисті і ділові амбіції.

Що стосується емоцій, то ви здатні відчувати сильні почуття, але навряд чи вони можуть бути спрямовані до кого-то, хто стоїть нижче вас у соціальному або фінансовому відношенні. Завдяки таким якостям характеру, як спокій і розсудливість, ви можете стати чудовим, поступливим чоловіком або компаньйоном, але тільки якщо не зазіхають на вашу незалежність.

Недолік пристрасті ви восполняете стабільністю. Ви і пальцем не шевельнете заради людини, якого ви знаходите смутним або марним, а в присутності дурного людини ваша звичайна дипломатичність вам повністю змінює. Ви дуже горді, але ви пишаєтеся швидше за своїми здібностями, навичками і доходом, ніж соціальним становищем, і хоча ви і сноб, але бажаєте підтвердити свою значимість якимись конкретними досягненнями.


Залишити відгук