Сонце в Раку — Місяць у Діві

Поєднання Сонце в Раку, а Місяць у Діві — дуже непрості люди. Вони з підозрою і критикою відносяться не тільки до оточуючих, але і до себе. Практичні і уважні в побуті. Їм не просто дається прийняття рішень — надто багато сумнівів і невпевненості. Але це тому, що вони багато знають, всю отриману інформацію аналізують, думають як краще і вигідніше вчинити у кожній конкретній ситуації. Таких Раків обдурити не так легко. Вони працьовиті, готові багато зусиль, щоб зробити все якісно, за що їх поважають оточуючі.

Ви пройшли довгий шлях від боязкого чутливого дитини, боїться власної тіні: хоча ви все ще чутливі і до деякої міри боязкі, в основному ви звільнилися від цих страхів, і, з допомогою виключно сили волі і напруги розуму, зарекомендували себе в цьому світі як людину, з якою слід рахуватися. Ви все ще відчуваєте внутрішню тремтіння, коли намагаєтеся приймати важливі рішення і особливо коли намагаєтеся змусити інших виконувати ваші розпорядження

Така сильна ваша потреба в успіху і так блискуче ви виховали в собі такі якості, як стриманість та врівноваженість, що ховаються під захисною бронею, що, може статися, ви маєте важливе положення, де люди будуть уважно прислухатися до ваших слів і виконувати ваші накази. Як з начальником з вами нелегко, так як, будучи в душі не дуже впевненою в собі людиною, ви приховуєте це за зайвою строгістю і наполягаєте на абсолютному підпорядкуванні правилами — і особливо ваших слів.

Ви найвищою мірою традиційні, і, хоча у вас є думки з приводу суспільного прогресу, ви затятий прихильник існуючої влади — особливо вашої власної. Ваша влада над людьми виникає з розуміння їх думок і почуттів і вашої здатності поставити себе на їх місце, не відмовляючись від власної індивідуальності. Ваше почуття такту може обернутися силою і сприяти вашому прогресу або слабкістю, залишаючи вас в підпорядкованому становищі; але в будь-якому випадку це диктується вашим почуттям вірної політики та доцільності. Ви не будете боротися за втрачені можливості; Ви, подібно Богу Битв, будете на боці більшості.

Ви люб’язний і приємний чоловік, відкликається на симпатію, любов і розуміння; вас бентежить і виводить з рівноваги жорсткість або недоброзичливість, але ви здатні завдати удару у відповідь, якщо ваш супротивник вам по плечу. Почуття сорому ви перетворюєте в сміливість і безстрашність. Ви — вірний і чуйний коханий, хоча своєю чутливістю можете звести з розуму вашого партнера. В якості керівника ви можете зовсім заплутати ваших підлеглих, постійно змінюючи свої думки. Ви повинні розвинути справжню впевненість у собі, щоб ваші по-справжньому великі здібності могли отримати відповідне визнання серед людей.


Залишити відгук