Сонце в Раку — Місяць у Скорпіоні

Поєднання Сонце в Раку, а Місяць у Скорпіоні — це дуже проникливі люди, з ними не посперечаєшся, їх не обдуриш. У них є психологічний дар, уміння переконувати, уміння керувати великим колективом людей. Водні знаки Сонця і Місяця наділяють характер потребою в безпеці житла, в якому такі Раки живуть і потребою в надійності близьких людей. Тому такі люди не відразу дають вам кредит довіри, його ще потрібно заслужити своїми вчинками. Ще їх можна назвати домашніми тиранами, що тримає все під своїм контролем.

Ваш сильний особистий магнетизм і гостре почуття драматизму ситуації роблять вас людиною, з яким потрібно рахуватися; скрізь, де ви знаходитесь, люди будуть знати, що ви поряд, так як ви — особистість, яка привертає увагу. У гороскопах чоловіків це якість допоможе їм зробити кар’єру в театрі, мистецтві чи медицині.

У жіночих гороскопи — це дає сильну ділову жилку, і завдяки енергії, проникливості і магнетичної влади над іншими (подобається це людям чи ні, але вони не повинні забувати про це) ви досягнете значного впливу. Ви не настільки улюблені людьми, як вам би хотілося, але у вас є гідність, яке ви зберігаєте при всіх обставинах, якщо справа не стосується ваших емоцій, і яке потребує визнання.

Ви дуже горді, що ревниво оберігає свою владу, якщо вона у вас є, і вам не терпиться її отримати, якщо у вас її немає. Коли ви не захоплені романом (що трапляється не часто), ви здатні повністю зосередитися на своїй цілі. Ваша самозахист доходить до жорстокості, хоча ви не любите поранити людей, оскільки за вдачею ви не злий і не жорстока людина, але якщо ви стоїте перед вибором — заподіяти шкоду собі або комусь іншому, — то цього іншого потрібно поберегтися!

Ви не ідеаліст. Гроші і здоровий глузд, земна любов і честолюбство, мирські блага — ось основа ваших Переконань. Ви ніколи не клялися ненавидіти все мирське, плоть і Диявол «як у вас є певна частка всього цього. Ви — людина щедрий у своїх уподобаннях, експансивний і пристрасний, але не надто відданий, хоча, переситившись пригодами, швидше за все, будете повертатися до того, та тільки до того, людині, яка набагато більш відданий вам, ніж ви заслуговуєте. Ви можете досягти успіху в мистецтві, коли навчити з користю розпоряджатися своїм даром особистого магнетизму і почуттям драматизму ситуації і коли уладите свої любовні справи.


Залишити відгук