Сонце в Раку — Місяць у Стрільці

Поєднання Сонце в Раку, а Місяць у Стрільці – Це дуже непосидючі особистості, які прагнуть змінити своє життя і життя своїх близьких на краще. Вони не зацікавлені консерватори, як Раки з Місяцем в Раку або з Місяцем у Скорпіоні. Їм цікавий прогрес, зміни і активне життя. Вони запалюють своїм життєлюбством оточуючих. Вони настільки активні і динамічні, що часто емоційно перенапружуються і морально втомлюються. Нервові перенапруження їм не на користь, тому що рачій характер посилює будь-які переживання. Тому їм потрібно більше відпочивати, а їх близьким стежити, щоб їх враження та переживання не зашкалювали.

Ваш ідеалізм знаходить хороше практичне вираження. Прагнучи до реалізації своїх найпотаємніших амбіцій, ви ставите перед собою високі цілі. У вас є велика частка сентиментальності. Ви схильні до поклоніння кумирам і зазвичай обираєте якого-небудь людини в якості ідеалу, якого ви прагнете наслідувати. Ви вірите в традиційні особисті чесноти, але тільки до тих пір, поки це стосується інших людей. Там, де порушені ваші власні емоції, ви майже завжди робите, як хочете, вважаючи, що ваша філософія деяким способом виправдовує те, що в інших людях розцінювалося б як непостійність або сластолюбие.

У вас широкі погляди, а завдяки уяві, інтуїції і передбачення (які допомагають зрозуміти характер ваших партнерів), ви здатні далеко вперед розпланувати своє життя і дотримуватися свого плану дії. Ви хочете бути багатими, а не забезпеченим; знаменитим, а не популярним; обожнюваним, а не просто Улюбленим. Ви не визнаєте половинчастості і зневажаєте низькі цілі, дрібні ідеали і нікчемні амбіції. Земля може бути вашим будинком, але думками ви прагнете в небеса. Ви схильні філософії і умоглядності, ви трохи містик і, ймовірно, забобонні, у вас є, напевно, якась улюблена теорія, віра або знак, які символізують для вас удачу та успіх.

У людських стосунках ви співчутливі, ніжні, чутливі до потреб інших, привітні і чемні. Ви висловлюєтеся рішуче, і, незважаючи на вашу дипломатію, ваші погляди всім відомі. Ви любите все прекрасне, в душі ви трохи поет і естет. Завдяки своєму інтелекту і філософського підходу до життя ви проникаєте в суть речей глибше, ніж могли б зробити це з допомогою своїх почуттів.

Ви висловлюєтесь романтично і сентиментально, але ваша пристрасть справляє враження, що вона є скоріше наслідком якихось ідеальних поглядів, ніж виразом безпосередніх емоцій. Ви дуже чутливі і легко ображаєтеся, але швидко прощаєте і не тримайте зла, за винятком тих випадків, коли ви підозрюєте, що людина двуличен; тоді ви вже більше ніколи не будіть йому вірити.


Залишити відгук