День Народження 28 Вересня: Знак Зодіаку — Терези

Народжені 28 вересня володіють розвиненим розумом і уявою, прагнуть бути на виду і насолоджуються схваленням оточуючих. Хороші манери Ваг, імпульсивність і напористість числа 1 являють собою поєднання непоєднуваного. Ви можете проявляти нерішучість, а в наступну секунду кидаєтеся з місця в кар’єр. Оскільки ви виглядаєте більш розсудливим, ніж є насправді, часто несподівано для себе люди стикаються у вашій особі з залізною волею, прихованої під маскою спокою та незворушності. Зазвичай ви проявляєте такт, але якщо дипломатичні методи виявляються вичерпаними, то починається прямий наступ.

Народжені 28 вересня хочуть добре виглядати. Однак їх пристрасті можуть мати тенденцію до підриву здоров’я. Тому їм слід намагатися тримати свою дієту в рамках, що досить складно для них, оскільки їх жага до багатої, вродливої або екзотичної їжі досить сильна. Вживання алкоголю і куріння бажано обмежити, так як шкідливі звички можуть завдати шкоди організму через певний час. Жінки, народжені 28 вересня, з великою обережністю слід ставитися до контрацепції. І чоловікам, і жінкам не варто забувати про небезпеки венеричних захворювань.

Народжені 28 вересня мають здатність викликати і утримувати любов тих, кого вони бажають. Це зовсім не означає, що народжені в цей день фізично красивіше, ніж інші люди, скоріше, вони володіють особливим шармом, який здатний розтопити найхолодніше серце і розгарячити кров. Іноді вони можуть дратувати оточуючих, здійснюючи дикі, на погляд нормальної людини, вчинки, але найчастіше саме така екстравагантність і є їх головною зброєю. Крім того, народжені 28 вересня володіють талантом заподіювати біль, який разюче протистоїть їх здатності подобатися. Як вони поведуть себе по відношенню до об’єкта свого інтересу — залежить від їх настрою, іноді від роду занять або (досить рідко) від переслідуваної мети. Правда, по совісті кажучи, уважному спостерігачеві неважко переконатися в тому, що вони страждають так само сильно, як і ті, хто з ними стикається.

Знак Зодіаку 28 Вересня — Ваги

Стихія Знака: Повітря. Ваш знак Зодіаку відноситься до знаків Повітряної стихії, які характеризуються наступними якостями: почуття прекрасного, вишуканість, майстерність, чарівність, інтелігентність.

Планета Управитель: Венера. Відповідає за краса, спокій. Ця планета — головний покровитель для тих хто працює в індустрії краси, шлюбних агентів. Планета у вигнанні – Марс. Відповідальна за прагнення перекласти ризик на інших людей, а також невпевненість.

28 вересня люди народжуються під знаком Терезів. Сузір’я наділяє їх залізною волею, витримкою. Представники знаку незворушні, спокійні, але часто тільки зовні. Вони здаються розсудливими, але можуть піддаватися імпульсу. Часто Ваги роблять несподівані для себе і оточуючих вчинки. Це робить представників знаку екстравагантними. Думка оточуючих з приводу поведінки Ваг може бути різним. Але самим представникам знака на це наплювати. Ваги, народилися 28 вересня, живуть у своє задоволення. Вони домагаються того, чого хочуть, вміють насолоджуватися земними благами.

Народжені 28 вересня мають зазвичай багато коханців, принаймні в молодості, і рідко повністю задоволені хоча б одним з них. Сказати, що їм важко сподобатися, не зовсім правильно, але, скоріше, вони легко починають нудьгувати або дозволяють особистим розбіжностях почати діяти їм на нерви. На щастя, вони не розважливі за природою, інакше народжені в цей день були б просто нещадні. Займаючись любов’ю, вони повністю віддаються почуттєвим насолодам, навіть не замислюючись про те, що партнер може виявитися корисним, наприклад, у кар’єрних справах.

Руйнування — ще одна важлива тема в житті тих, хто народився 28 вересня, причому діапазон його досить великий — від романтичного розбиття сердець до інтелектуальної головоломки і фізичної боротьби. Це, однак, аж ніяк не свідчить про садистські схильності. Багато хто з народжених в цей день, здається, бачать сенс життя в тому, щоб руйнувати оборону інших, і, як правило, їм це вдається. Зустрічаючи гідний опір, вони ніколи не відступають, бо чи не з самого початку налаштовані на подолання перешкод різного роду, а деякі з них вважають боротьбу неварта тратою часу, якщо не мають справу з потужним суперником. Любителі краси, народжені 28 вересня забувають все і вся, зіткнувшись з чуттєвими людьми, високим мистецтвом або незвичайним природним феноменом, про них можна навіть сказати, що вони поклоняються красі. Беручи це до уваги, їм слід остерігатися зведення об’єкта любові або навіть самих себе в ранг божества.

Хоча народжені в цей день не виглядають цілком слушними для сімейного життя, вони можуть стати надійними членами сім’ї. Виключно вірні, вони рідко залишать одного в біді, якщо взагалі коли-небудь зроблять це. Однак ті, хто живе з ними або стикається в повсякденній роботі, повинні розуміти особливості їх особистості і, в першу чергу, слабкість, пов’язані з бажанням підкорити всіх оточуючих. Часто народжені 28 вересня не мають великої сили волі; перед обличчям своєї пристрасті вони — як листя, що летить за вітром. Тим не менш грішать вони зазвичай з повним усвідомленням того, що роблять.

Чоловік Терези — народився 28 Вересня

Чоловіки, які народилися 28 вересня — можуть похвалитися такими якостями: такий кавалер — дипломатичний, об’єктивний, естетичний, неперевершений демагог. Чоловіки-Терези – самі вірні і віддані супутники життя. Вони легко і ненав’язливо створюють затишок і гармонію в своєму оточенні, неконфліктні і поступливі, люблять галасливі компанії і розваги. Представники цього сузір’я приємні в спілкуванні, завжди привітні, доброзичливі і веселі.

Жінка Терези — народилася 28 Вересня

Жінки, народжені 28 вересня, наділені такими відзнаками натури: така дама — делікатна, доглянута, податлива, справедлива. Жінки-Терези – мудрі і господарські. На перший погляд поступливі і поступливі, вони незмінно підпорядковують хід подій своїм сценарієм. Вони роблять великий вплив на своїх супутників, ненав’язливо даючи їм поради і керуючи діями. Люблять контролювати ситуацію і прораховувати всі ризики до того, як вирішаться на щось.

День Народження 28 Вересня

Народженим 28 вересня відповідає знак зодіаку Терези. Планети в цей день розташувалися так, що на світ з’явилися активні, товариські і інтелектуально розвинені особистості. Ці люди відрізняються природним шармом, який заворожує і п’янить оточуючих. У них є якась харизма, яка притягує до себе, як магніт. В них закохуються, ними захоплюються, навіть найчерствіші і закриті люди. Вони зможуть утримати біля себе другу половинку, якщо захочуть. Таким людям невідомо самотність, їх завжди оточує суспільство.

У той же час від них можна очікувати диких витівок, які не прийдуть в голову нормальній людині. Цим вони дратують оточуючих. Екстравагантність – головна зброя народжених 28 вересня знак зодіаку Терези. Як ніхто інший вони можуть заподіювати біль, незважаючи на те, що є загальними улюбленцями. Їх поведінка керується настроєм, родом занять і метою. Народжені 28 вересня знак зодіаку Терези можуть страждати не менше тих, кого образили самі.

В молодості у них багато поклонників і коханців. Однак ніхто з них не може повністю задовольнити їх неординарну особистість. Зацікавити їх легко, але їм відразу стає нудно з партнером. А розбіжність інтересів діє на нерви і дратує. Розважливість, народженим 28 вересня знак зодіаку Терези не властива. В іншому випадку вони б діяли нещадно. В любові їм важлива чуттєвість. Про користь партнера вони навіть не замислюються.

Життя людей, що народилися 28 вересня знак зодіаку Терези, пов’язана з руйнуванням. Це стосується не тільки з розбиттям чужих сердець. Але це зовсім не пов’язано з садистськими нахилами. Для багатьох головне в житті – зламати оборону оточуючих. Часто вони відмінно справляються з цією метою, йдуть до переможного кінця, долаючи всі перешкоди на шляху. Вони будуть боротися тільки з гідним супротивником. Зазвичай ті, хто народилися 28 вересня знак зодіаку Терези, особистості захоплені. Однак вони стають добрими та надійними семьянинами. Їх вірність не дозволяє залишити один одного в біді. Вони будуть поважати і цінувати обранця. Але в любові вони поводяться зовсім інакше. Можуть змінювати, вести себе нетактовно, ображати. Партнер при цьому повинен розуміти, що ці люди будуть постійно прагнути підкорити оточуючих.

У людей, народжених 28 вересня, слабка сила волі. Ними може оволодіти пристрасть. Ці люди дуже влюбливі. При цьому вони розуміють, що роблять. Спокійно йдуть на зраду. Успіх супроводжує тим, хто народився 28 вересня. У них завжди все виходить, вони з легкістю досягають поставленої мети, знають собі ціну. Можуть розбагатіти і досягти висот завдяки своїм знанням і вмінням. Однак в юності їм важко зберегти свої заощадження. Народжені 28 вересня знак зодіаку Терези люблять розкіш і комфорт. Часто ведуть богемний спосіб життя. Вони шукають і вміють знаходити красу. Можуть захопитися власною красою, забувши про моральні принципи. У них може з’явитися гординя, тоді вони будуть вимагати захоплюватися собою. Сміливість, відкритість, чутливість, грубість і цілеспрямованість — головні риса характеру народилися 28 вересня. Своє щастя вони знаходять завдяки внутрішньому чарівності.

Любов і Сумісність

Відносини відіграють основну роль у вашому житті, і ви отримаєте величезне задоволення від ритуалів, пов’язаних із залицяннями. Незважаючи на потребу в частих змінах і гострих відчуттях, ви прагнете до постійного союзу, але, якщо з нього зникне іскра, ви можете знову приступити до своїх пошуків.

Відмінну пару Терезам складуть представники сузір’їв Близнят або Водоліїв. Ці знаки добре розуміють один одного, схожі за темпераментом і ставленням до життя. Такі відносини будуть довгостроковими, гармонійними і міцними. Роман зі Скорпіонами принесе Терезам нові емоції та переживання, але триватиме, швидше за все, недовго. Найменші шанси на успіх у відносинах у Терезів з Дівами, Раками і Рибами. Із представниками знаку Дів Ваги не знайдуть спільну мову, відсутність спільних тем буде викликати роздратування і невдоволення. Раки не впишуться в гармонійний і врівноважений мир Весов. Що стосується Риб, то до них Ваги будуть пред’являти завищені вимоги і намагатися загнати їх в рамки, чого чутлива і ранима натура Риб винести не зможе.

Робота і Кар’єра

Гострий розум, розвинена уява – ось основні риси людини, яка народилася 28 вересня. Він також має відмінні манери, бездоганний смак. Народився 28 вересня прагне бути в центрі уваги. Для нього важливо схвалення оточуючих. Люди, народжені в кінці вересня, є натурами напористими. Але при цьому вони тактовні, ввічливі, готові йти на компроміс. Поведінка таких людей часто непередбачувано. Але це робить їх цікавими. З такими особистостями точно не нудно. Практично ніколи не знаєш, чого чекати від людини, яка народилася 28 вересня. Сюрпризи він готовий робити постійно. При цьому, що б не відбувалося, людина буде зовні зберігати спокій.

Працювати Терези люблять і вміють. Вони стають професіоналами у своїй справі. За це представників знаку цінують на роботі. Кар’єристами Ваг не назвеш. Але зайняти директорське крісло вони не проти. При цьому важливо, щоб посаду керівника приносила матеріальне задоволення. Якщо різниця у зарплаті невелика, Ваги захочуть залишитися на посаді з меншою кількістю обов’язків, відповідальності і головного болю. Так спокійніше, зручніше, і час залишається на роздуми про життя, планування особистих проектів.

Здоров’я і Хвороби

Приваблива зовнішність – пунктик Ваг, народилися 28 вересня. На жаль, така пристрасть загрожує проблемами зі здоров’ям. Ваги схильні перегинати палицю з дієтами, фізичними вправами, препаратами для підтримки краси. Помірність має стати головним правилом у всьому, що стосується зовнішності Ваг. В цілому, представникам знака на здоров’я скаржитися гріх. Але не зайвим буде проходження профоглядів рекомендовані фахівцями терміни.

Доля і Удача

В цей день народжуються неспокійні, відповідальні люди. Вони володіють гострим розумом, допитливі, старанні і раціональні. Їм необхідно бути більш спокійними, зайва нервозн часом дуже заважає їм. Ранній шлюб буде вдалим, але, створивши сім’ю в більш зрілі рік вони будуть щасливі. В матеріальній сфері будуть злети і падіння, але з часом настане стабільність, з’явиться можливість досягти більш високого становища в житті.

Поради Терезам, Народженим 28 Вересня

Захопленість собою, своєю зовнішністю обмежує кругозір Ваг. Відволікайтеся від свого відображення в дзеркалі, щоб помітити що відбуваються у вашому житті події. У певний момент вашого життя вам доведеться приймати важкі рішення щодо подальших дій. Поборіть бажання баритися; біль можна зменшити, зробивши вибір раніше, а не пізніше. Періодично оцінюйте свій прогрес.


Залишити відгук