День Народження 13 Липня: Знак Зодіаку — Рак

Серйозні, цілеспрямовані Раки, які народилися 13 липня, чудово почувають себе в обстановці покладеним на них високою відповідальності. Матеріальна стабільність — одна з ваших головних життєвих турбот. Ваша цілеспрямованість і прагнення успіху відомі всім, хто з вами знайомий. Ви зберігаєте вірність своїм близьким, віддані роботі, суспільству, щиро дотримуєтеся трудової етики і готові працювати більше за інших, щоб досягти поставлених цілей. Ви дуже обережними з грошима і придбаннями. Це не можна назвати жадібністю — просто ви ненавидите даремно витрачати гроші. Наділені чудовою здатністю до оцінки, ви можете витягти з ринку максимальну користь для своїх заощаджень.

Народженим 13 липня слід остерігатися нещасних випадків і психологічного стресу, можливих в період радикальних змін у їх житті. Як правило, вони досить чітко бачать життєву мету, але випускають з уваги свій фізичний та душевний стан. Зламатися саме в той момент, коли мета вже, здавалося б, досягнуто, буває особливо прикро, але впоратися з розчаруванням допоможуть правильна дієта і регулярні фізичні вправи. Багато хто з народжених 13 липня допитливі щодо всякої їжі і при наявності вільного часу бувають хорошими кулінарами.

Життя народжених 13 липня, схоже, крутиться навколо перспективи скористатися шансом, наданим долею. Зустрічаються серед них і такі, хто упускає свій шанс або послідовно здійснює фальстарти, що призводять до серії невдач. Проте в більшості своїй народжені 13 липня відчувають момент і, вхопившись за плывущую в руки можливість, рано чи пізно вступають на шлях, що веде до успіху. Менш освічені особистості скаржаться на життя, вважають себе невдахами, і саме це врешті-решт виявляється згубним для їх подальшого духовного зростання. Однак ті, хто зберігає впевненість у собі, не засмучуються від тимчасових поразок і твердо вірять в те, що їх час поки ще просто не прийшов, бути може, тому самооцінка у таких людей ніколи не страждає.

Знак Зодіаку 13 Липня — Рак

Стихія Знака: Вода. Ваш знак Зодіаку належить до знаків Води, які виділяються домовитостью, милосердям, таємничістю, вірністю.

Планета Управитель: Місяць. Зумовлює інстинкти, виживаність. Вплив Місяця ідеально для постачальників, завгоспів, письменників, кухарів. Планета у вигнанні – Сатурн. Її Раки можуть подякувати за невміння абстрагуватися від емоцій, м’який характер.

Народилися 13 липня Раки дуже цілеспрямовані, причому ця якість настільки розвинене в них, що часом такі люди не зупиняються ні перед чим, щоб досягти поставленої мети. Особливо це проявляється в питаннях матеріальної забезпеченості, так як фінансова стабільність для народжених 13 липня – одне з найважливіших життєвих устремлінь. Оточуючим добре помітна спрямованість народжених 13 липня на успіх і процвітання. Це підтверджується відданістю роботі, всьому колективу колег і готовністю завжди працювати більше, ніж інші, щоб досягти максимального успіху. Раки, народжені 13 липня, чудово відчувають себе як в періоди стабільності, так і під час кризи, коли інші втрачають свої заощадження. Аналітичні здібності, відповідальність і дисциплінованість допомагають їм примножити свої накопичення.

Народжені 13 липня можуть почати свій зліт з найнижчих позицій, але вони неухильно будуть набирати силу у міру просування вперед. У цьому сенсі вони дуже нагадують альпіністів, повільно і впевнено прокладывающих шлях до вершини. На якійсь точці сходження їм неодмінно доведеться зіткнутися з необхідністю ризикнути або здійснити зухвалий крок — але все це в підсумку обов’язково приведе до перемоги. Доля все-таки винагороджує їх за ризик, тим більше що народжені 13 липня ризикують серйозно: вони можуть залишити все, що нажито і досягнуто, і переїхати в іншу країну, можуть змінити насиджене місце роботи і полинути до нових завоювань.

Розробивши індивідуальний проект або заснувавши власний бізнес, народжені 13 липня не кидають своє дітище, а йдуть з ним до кінця, незважаючи ні на які позбавлення і тяготи. Якщо ж ситуація складеться так, що фінансовий крах неминучий, вони просто переорієнтуються і почнуть рух в іншому напрямку. Вони не з тих, хто, обпікшись на молоці, дмуть на воду. Близьким народжених 13 липня залишається тільки вірити в успіх ризикованих підприємств, затеваемых останніми. Якщо ж один або партнер буде проявляти сумніви у відносинах, може скластися напруженість і навіть розрив.

Народжені 13 липня здатні на справжню дружбу. Однак вони не належать до всепрощаючою типами і легко розлучаються з тими, хто зраджує їх. Тим, хто залучений в близькі стосунки з народженими 13 липня, слід ретельно прораховувати лінію своєї поведінки, оскільки народжені 13 липня не терплять дурниці й нісенітниці.

Чоловік Рак — народився 13 Липня

Чоловіки, що з’явилися на світ 13 липня — можуть похвалитися наступними властивостями: такий кавалер — галантний, ніжний, розуміє, емоційний. Чоловіки-Раки в більшості своїй схильні до зайвого перебільшення життєвих проблем — їх депресії і негативний настрій можуть сильно зіпсувати враження. Витончені, бентежні і неоднозначні, Раки можуть виглядати примхливими і спекулирующими на своїй витонченості і загадковості, але при цьому в більшості своїй Чоловіки-Раки є вірними і відданими, особливо в питаннях любові — об’єкт свого обожнювання вони можуть фанатично ідеалізувати.

Жінка Рак — народилася 13 Липня

Жінки, що народилися 13 липня, володіють наступними гранями темпераменту: така дама — домовита, ласкава, романтична. Жінки знаку Рак діляться на два типи. Перший — ласкаві, сором’язливі і кілька фригідні жінки, що вражають своїм смиренням і готовністю раболепствовать. Другі, навпаки, яскраві, емоційно нестабільні, із завищеною самооцінкою. Обидва типу — недовірливі, чутливі до критики, схильні до зайвого драматизму, вразливі.

День Народження 13 Липня

Незважаючи на те, що народжені 13 липня люди наділені масою позитивних властивостей, вони зазвичай дивним чином витрачають їх даремно. Безініціативність бажання плисти за течією, в стані спокою приваблює людей, народжених в цей день, набагато більше, ніж можливий успіх. Дивно, що ці люди ніби не помічають своїх творчих нахилів. Вони могли б стати чудовими письменникам, копірайтерами, художниками. Їх безмежна фантазія, хороша пам’ять, високий рівень пізнавальних здібностей викликає заздрість у інших. Народжені 13 липня знак зодіаку Рак, немов маленькі равлики, забиваються в свою раковину і намагаються не привертати до себе увагу. Якщо б вони не ховалися від реальності і трохи проявили активність, вони могли стати чудовими керівниками і багатими людьми.

В результаті вони самі провокують постійні невдачі і невдача в особистому житті і в роботі. Навіть коли удача сам буде йти до них у руки, вони зроблять все, щоб упустити шанс. Постійний страх перед невдачами насправді їх і провокує. У підсумку тільки В солодких мріях народжені 13 липня знак зодіаку Рак, бачать себе успішними, знаменитими, здоровими і красивими. Якщо їм пощастить з оточенням, вони можуть зробити невеликий кар’єрне зростання. В іншому випадку остаточно загрузнуть в депресіях із-за низької самооцінки. Ті, хто святкує день народження 13 липня знак зодіаку Рак, дуже м’які за вдачею люди. Як і всі раки емоційні, але більше схильні до смутку, туги, сентиментальності. Рідко вміють радіти життю.

Подібні якості у чоловіків провокують протилежну стать на те, щоб поставити їх під каблук». З урахуванням того, що особи, народжені в цей день, досить домовиті, така життєва стратегія може забезпечити подружжю спільне існування на довгі роки. Жінки, народжені 13 липня знак зодіаку Рак, дуже люблять роботу по дому, що подобається членам їх сім’ї. Раки, народжені 13 липня, не схильні до ризику і азарту. Тому спокійно переносять і періоди стабільності, і часи коливань. Для них немає кризових явищ, адже вони до них заздалегідь готові. Аналітичні здібності і хороша інтуїція дозволяє постійно мати заначку і вигідно вкладати гроші.

Схильні до отримання травм, тому слід уникати місць, де великі скупчення людей і високі фізичні навантаження. Шлунково-кишковий тракт у таких людей здатний реагувати на стреси. Будинки цінують тишу і спокій, тому з задоволенням їдуть з міського середовища. У своїй родині схильні впроваджувати шаблони поведінки, які були присутні в батьківському домі. В любові дуже віддані, здатні повністю присвятити себе другій половині. Варіанти «мамин синок» і «татова донька» дуже характерні для тих, хто народився 13 липня знак зодіаку Рак. Це заважає налагодженню гармонійних сімейних відносин, тому від батьківської сім’ї їм краще проживати як можна далі. Щоб бути щасливими, їм варто проявити терпіння, а, дочекавшись випадку, не побоятися реалізувати надану можливість. І навіть якщо спочатку будуть невеликі невдачі, надалі все утворюється як не можна краще.

Любов і Сумісність

В близьких відносинах ви — люблячий і турботливий, але якщо вас розчарували або заподіяли біль, ви проявляєте риси власника і авторитарне ставлення до свого партнера або чоловіка.

Рак — це єдиний знак, здатна в тій або іншій мірі знайти взаєморозуміння з усіма знаками зодіаку, але особливе щастя знаходить зі Скорпіоном, Дівою, Козерогом, Рибами. При певних компромісів є шанс побудувати відносини з Козерогом, Стрільцем і Левом. Найневдаліші спілки — з Овнами, Близнюками, Раками, Стрільцями та Водоліями.

Робота і Кар’єра

Народжені 13 липня дуже часто домагаються серйозних успіхів у своїй професії. Відбувається це, як правило, не миттєво, а повільно, але вірно. Саме тому таких людей часто порівнюють з альпіністами, які вперто просуваються до вершини, незважаючи на негоду і серйозні перешкоди. Життя часто надає Ракам шанс, який багато хто з них використовують на всі 100%. А тим, хто його не використовував, залишається лише нарікати на долю і чекати наступного. Досить часто цей знак ризикує по-крупному і починає свою кар’єру «з нуля», але при цьому все одно домагається успіху, передбаченого йому зірками.

Здоров’я і Хвороби

Ці люди рідко звертають увагу на своє фізичне самопочуття, а даремно. Серйозні перевантаження, стреси і недосипання можуть досить швидко підірвати здоров’я Раків, які святкують свій день народження 13 липня. Особливо прикро, коли вони вже такі близькі до досягнення своєї мрії і так багато зробили для її здійснення, але проблеми зі здоров’ям не дають насолодитися їм своїми успіхами.

також Варто остерігатися травм, які дуже часто просто переслідують цей знак. Для цього достатньо просто бути уважним і стежити за тим, що відбувається навколо. Крім того, можливі проблеми з шлунково-кишковим трактом і серцево-судинною системою – тим, що в першу чергу реагує на перевантаження і стреси.

Доля і Удача

В цей день народжуються люди з кармічними боргами. Вони наділені великими розумовими здібностями, душа у них уразлива; володіючи величезною внутрішньою енергією, вони, тим не менш, не мають жодних життєвих установок, ініціативи, пливуть за течією. Володіючи багатою уявою; мрійливістю, вони можуть все життя прожити, маючи себе марними ілюзіями. Складнощі будуть в родині, на роботі, в спілкуванні з людьми. Але кожна людина, народжена у цьому світі, здатний змінити своє життя, і якщо він стане на шлях еволюції, то зможе зробити своє життя більш благополучною.

Поради Ракам, Народженим 13 Липня

Вірте в себе, стежте за своїм здоров’ям, і вам не про що турбуватися. Все, що вам потрібно, зірки вже приготували для вас, залишається тільки побачити свій шанс і скористатися ним. Завжди чекайте правильного моменту, в цьому ваша сила.

Навчитеся, як тигри, відчувати, коли варто затаїтися, а коли слід зробити стрибок. Ваше терпіння буде винагороджено. Коли зважитеся на кидок, розверніться в повну силу. Не бійтеся невдач, це неодмінна умова майбутнього успіху.


Залишити відгук