Сонце в Раку — Місяць у Терезах

Поєднання Сонце в Раку, а Місяць у Терезах -дуже доброзичливі і привітні у спілкуванні. Вони психологичны, здатні зрозуміти точку зору співрозмовника, відчути що насправді хоче донести до них співрозмовник і допомогти. Це приємні люди з витонченою чутливістю. З такими Раками приємно спілкуватися, комфортно жити, вони не скандалісти, не індивідуалісти, вони завжди підтримають і подбають. Їм дуже важлива думка інших людей, вони потребують підтримки і схвалення.

У вас химерно поєднується залежність і незалежність, самодостатність і прагнення вивчити оточуючих на предмет зав’язування дружніх відносин. Ви не віддаєте себе повністю, будучи чутливим і трохи зосередженим на собі; але ви любите поглинати інших людей. У вас чарівні манери, які змушують інших людей з готовністю йти вам назустріч. Ви романтичні, любите лестощі і увагу також і любите бути оточеним людьми; але ви отримуєте задоволення скоріше спостерігаючи інших людей, їх реакції, настрої і характери, ніж відчуваючи власні емоції.

Ви трохи боїтеся своїх емоцій, — боїтеся, що вас образять обдурять, так як ви кілька підозрілі. Одного разу зазнавши почуття обманутого довіри (а ви відчували його), ви прагнете до тотальної самозахисту. Це добре до певних меж, але це робить вас ухильну в любові; і ваш шанувальник, ймовірно, відчуває себе як муха під мікроскопом, коли ви аналізуєте його (або її) реакції, залишаючись при цьому байдужим.

Якщо зруйнувати цю захисну оболонку аналізу та завоювати вашу довіру, то виявиться, що під нею ховається ласкава, ніжна і любляча натура. Задоволення, яке ви отримуєте від відстороненого спостереження речей, робить вас людиною добре пристосованим для артистичної або наукової кар’єри, для професії письменника або дослідника, де, займаючи позицію стороннього спостерігача, ви можете отримати з цього вигоду.

Ваша вірність швидше абстрактна, ніж конкретна; і, хоча самі ви дуже чутливі, ви можете з чарівною безпосередністю ігнорувати почуття інших людей, що їх нескінченно дивує, так як з вигляду ви не скривдите і мухи. Ви — опора суспільства, хоча більш прийнятні у великих колективах, ніж при особистому спілкуванні. Ви не особливо постійні в любові, і з тої чи іншої причини (про причини ви знаєте самі), перш ніж заспокоїтися, будете вести бурхливе любовну життя, «про коли створите свій власний будинок, до вас прийдуть змужніння і стабільність.


Залишити відгук