Сонце в Раку — Місяць у Леві

Поєднання Сонце в Раку, а Місяць у Леві — це добрі і шляхетні люди з яскраво вираженим почуттям власної гідності. Вони імпульсивні і неспокійні, повні ідей, як перетворити свій будинок в самий красивий і затишний куточок на землі. Якщо у такої людини немає планет в земних знаках, то багато їх ідеї дуже утопічні і складно реалізуються. Занадто багато емоцій, причому ці емоції часто підкреслено перебільшені. Але тим не менш, це дуже життєлюбні Раки, яких всі люблять.

Ви добре відчуваєте інших людей і приховуєте свою незалежність, виявляючи дух корпоративності, який насправді не більше ніж маска, так як насправді ви — затятий індивідуаліст і, якщо справа доходить до відвертого обміну думками, будете стояти на своєму і зробите так, щоб інші прийняли вашу думку. Але ви знаєте, що мухи на мед летять, а не на оцет, так що здатні зробити вигляд, що згодні з більшістю. Ви йдете на компроміс, створюючи враження, що розумієте, куди хилить інша людина, але, врешті-решт, робите по-своєму.

Ви вмієте підкорятися і виконувати накази вищестоящих, але ваша незмінна мета — самому зайняти таке положення, де ви зможете наказувати. Ви горді, шляхетні і володієте великим почуттям власної гідності. Коли ваше благодушність піддається випробуванням, ви не впадаєте в гнів і обурення, а холоднокровно віддаляєтеся. Ви не дуже вірите в людей, але зате твердо вірите в те, що як ніхто вмієте домагатися від них бажаного.

Ви вважаєте, що, хоча в основі своїй люди брехливі, ненадійні або дурні, але вони будуть лояльні по відношенню до вас особисто, як ні до кого іншого. І виявляється, що в цьому ви маєте рацію, так як завдяки своєму почуттю справедливості і чесної гри ви притягуєте до себе людей, і навіть ті, хто спочатку не можуть відрізнити істинне від хибного, будуть надходити вірно, з вашою допомогою. Ви ставитеся до себе досить-таки серйозно, і інші з готовністю погоджуються з вашою оцінкою самого себе, яка рідко буває низькою. Ви справляєте враження гордого і зарозумілого людини і ваші колеги по роботі готові погодитися з тим, що для цього повинні бути свої причини.

Ви вмієте добре виконувати роботу, пов’язану з аналізом, деталями та організацією справи, і часто будете займати відповідальну посаду в діловому або професійному світі. У любові ви вірні, але по-своєму, тобто вірні, але не постійні, якщо ви розумієте, що я маю на увазі. Ви терпимі до недоліків інших людей, не виключаючи і свої власні, але що стосується вірності в коханні, то тут ви здатні на непослідовність («Роби так, як я кажу, а не так як я вчиняю»).


Залишити відгук