Сонце в Раку — Місяць у Близнюках

Поєднання Сонце в Раку, а Місяць у Близнюках — володіють ораторськими здібностями і дуже потребують змін. Добре адаптуються до нових обставин, не так уразливі, як інші Раки, люблять поговорити з друзями і близькими. Раки з Місячним знаком у Близнюках схильні до частої зміни настрою, причому настрій може залежати від будь-якого, навіть самого незначного події. Вони неспокійні, непосидючі і дуже часто сумніваються у своїх рішеннях.

Чутливість, гнучкість і пристосовність — ось ваша сила і ваша слабкість. Ви відчуваєте світ, що оточує вас, — людей, факти, ситуації — з майже надприродною чутливістю. У гороскопі чоловіки це робить його довірливим, нетерплячим, сприйнятливим і любить вчитися, а також трохи нерішучим і завжди готовим погодитися. Внутрішньо ви не впевнені в собі, незважаючи на вашу жвавість і здібності. Ви говорите занадто відверто, схильні розповідати про всі свої плани, перш ніж вони будуть виконані. Постарайтеся бути більш стриманим, і ваша впевненість в собі обов’язково зросте.

В гороскопі жінки це положення планет значно більш виграшно, ніж у гороскопі чоловіки, так як тут воно проявляється у формі того, що зазвичай називають жіночою інтуїцією. Ваша нерішучість здається тактовністю, ваша схильність з готовністю сказати «так», яка постає як слабкість в чоловікові, тут обертається жіночністю і залучає, а так як в вас криється величезна цілеспрямованість, подібна стилету під жіночно колишуться спідницями, то цілком ймовірно, що ви будете мати успіх у бізнесі. Обставини, а може бути, ваша власна невгамовність, можливо, змусять вас робити кар’єру; вас не цікавить домашнє господарство, і ви швидше вирішите працювати по десять годин у день, займаючись бізнесом, ніж смажити яєчню. Самі ваші улесливі манери допоможуть вам дуже швидко просунутися вперед.

І чоловіка, і жінку це положення наділяє великою емоційністю. Навіжена юність, звичайно не без романтичних відносин, повинна дати вам багато життєвих уроків. І жінки з цим поєднанням планет засвоюють їх легше, ніж чоловіки. Жінки продовжують залишатися романтичними і вразливими назавжди, і, зрозуміло, емоційно незалежними; але вони знають межу своїх емоцій. Вони отримували в житті багато ударів і знають, як треба себе вести, щоб знову не страждати і при цьому ні від чого не відмовлятися. Якщо ви — людина з цією комбінацією, у вас, можливо, була бурхлива юність, і ваша нерішучість вам дорого обійшлася, але ви схильні зберігати гарячий оптимізм: все буде гаразд і що-небудь та підвернеться. Ви вірите в успіх, правду й справедливість і в те, що благодійник повинна винагороджуватися. Що вам потрібно розвивати в собі — це напір, цілеспрямованість і честолюбство.

І чоловік, і жінка з таким положенням планет повинні якомога раніше перемогти в собі схильність до неспокою, дратівливості, образливості і романтичною чутливості і твердо прагнути до єдності мети. Коли ви досягнете цього, ваша товариськість і розуміння людей у поєднанні з швидкістю і кмітливістю принесуть вам всі блага світу, які для вас важливі.


Залишити відгук