Сонце в Раку — Місяць у Козерозі

Поєднання Сонце в Раку, а Місяць у Козерозі — зовні виглядають діловими, практичними і навіть суворими. Але за зовнішньою оболонкою ховається чутливість і всілякі переживання. Раки з Місяцем у Козерозі більш реалістично дивляться на світ, мають ділову хватку і прагнуть реалізувати себе в професії. Мають організаторський талант, дисципліновані (порівняно з іншими Раками), відповідальні і обережні. Нерішучість теж є, але вони її вуалюють за зовнішнім іміджем.

Ви — хороший керівник — ви чутлива натура і знаєте, як досягати мети у цьому світі і притягнути до собі визнання, якого ви так прагнете. Ви виявляєте собою прекрасне поєднання чутливого, що обороняється, і розважливого, проникливого, ділової людини, що не втрачає свого шансу: ви здатні досягати своїх цілей без того, щоб зачепити чиїсь почуття і, ймовірно, завоюєте безліч добрих друзів серед ділових партнерів. Ви можете жорстоко торгуватися з посмішкою на обличчі і змушуєте інших людей любити і поважати вас навіть коли вони віддають вам останню сорочку.

Ви дуже добре розбираєтеся в людях. Ви прекрасно розумієте мотиви людей, так як ви добре знаєте себе і, допускаючи, що в душах оточуючих людей можуть відбуватися такі ж складні і заплутані процеси, як і у вашій власній душі, вам вдається дізнатися більшість людей дуже добре.

Ви маєте потребу в любові і зазвичай отримуєте її в достатку, оскільки, якщо ви чоловік, то ви улюбленець жінок; а якщо жінка, то під явною тягне жіночністю ви затаїли чисто чоловічий підхід, прямоту, чесність і почуття чесної гри — якості, які приваблюють чоловіків.

Ви можете володіти творчим, літературним талантом, оскільки ваша вроджена чутливість дозволяє вам чудово вгадувати смаки публіки. Ви знаєте, як потрібно співпрацювати з людьми і поважати права інших людей — при цьому у відповідь ви очікуєте, що так само будуть ставитися і до ваших прав — і це якість робить стосунки з людьми в особистому чи суспільному житті легкими і приємними.


Залишити відгук