Сонце в Раку — Місяць у Раку

Поєднання Сонце в Раку, а Місяць у Раку — це істинний представник свого знака зодіаку: емоційний, чутливий, вразливий, сором’язливий, вразливий, хороший. Такі люди часто ховаються від суспільства у своїх «будиночках», тому що відчувають навколишній світ, як постійну небезпеку. Їм дуже важливо мати свій дім, свою кімнату, свої речі, свої грошові накопичення. У них є велика потреба у глибоких стосунках з коханими людьми.За близьких вони готові гори звернути, це дуже ранимі і сімейні люди.

Ви надзвичайно чутливі і маєте розвинену здатність до самозахисту. У вас є раковина, в якій ви періодично або постійно ховаєтеся захищаючись від зовнішніх вторгнень. В особистих стосунках ви дуже вразливі, гостро реагуєте на реальні та уявні образи. Це призводить до підозрілості і до уклончивости у всіх ваших стосунках з людьми, ділових чи особистих. За натурою ви-недоторка, вам властива природна безпосередність, але ви так боїтесь образ і відмов, що можете здаватися недоступним.

Щоб завоювати вашу довіру, потрібно багато часу, і навіть тоді, коли це вже сталося, ви схильні впадати врозтіч при різкому слові або просто неприємний вам вираженні і знову надягаєте свою броню..Таким чином, хоча ви по натурі домосід і дуже любите свій будинок, ви можете довго не вступати в шлюб, але і будучи в шлюбі, ви, ймовірно, будете почувати себе нещасним (або уявляти, що ви нещасні, тому що немає такої людини, який міг би повністю задовольнити вашу глибоку потребу в любові. Ви вбираєте в себе всю любов, яку можете, а потім знаходите такі закутки в вашій душі, які ще не наситилися нею, і бачите в цьому черговий привід для смутку.

Ця чутливість, якщо спрямувати її на творчість, може зробити вас натхненним художником. Якщо використовувати її в бізнесі, ваша передбачливість і підозрілість зробить вас практичним бізнесменом, і, хоча по натурі не лідер, може статися так, що ви опинитеся начальником, причому такого типу, який своєю мовчазністю і періодичної відчуженістю тримає своїх підлеглих у постійній напрузі.

Ви — розумний дипломат: дозволяєте людям говорити, поки вони не розслабляться і не втратять пильність, і тут-то ви і ловіть їх на слові. Ви перемагаєте з допомогою непрямих і хитрих прийомів, а не шляхом відкритої атаки. Але у вашій роботі як керівника напевно знайдуться прорахунки, так як тут перешкодою виявиться ваша боязкість, тому вам краще передати свої повноваження комусь іншому. Крім того, ваші постійні зміни тактики і вас самого заплутають, і створять плутанину навколо.

Це положення планет створює хороших домашніх господарів і люблячих подружжя і батьків, але життя в шлюбі може бути важка для вас, тому що ваш чоловік, проживши з вами ціле життя ніколи не зможе пізнати вас до кінця. Це невловиме якість властиво і чоловікам, і жінкам, народженим під цією комбінацією планет, і, хоча ви жадаєте суспільства, дружніх відносин і любові, ви часто будете не в змозі отримати все це в потрібній вам кількості з-за страху, що, врешті-решт, це завдасть вам душевні рани. Сміливіше! Впустіть світ у свою душу, навіть якщо це буде трохи боляче: невелика біль краще, ніж постійна самотність.


Залишити відгук