Сонце в Раку — Місяць в Овні

Поєднання Сонце в Раку, а Місяць в Овні можна назвати сильними особистостями. Вони намагаються ніколи не стояти на місці, весь час у русі, в планах. Всі свої успіхи і провали переживають дуже емоційно. Якщо щось не виходить, можуть в тій чи іншій мірі виражати агресивність. Ці Раки володіють незалежним характером і найменше прив’язані до будинку і сім’ї. Вони великі ентузіасти, правда всі бажання виходять від них, вони не люблять прислухатися до чиєїсь думки.

Майже не існує таких питань, з якими не впорався б ваш інтелект, оскільки у вас швидкий розум і чудову пам’ять. Ви чутливі і інтуїтивні, розумієте почуття інших людей і уважні до них, тому що ви знаєте, наскільки для вас важливі увагу і запобігливість. У житті ви дотримуєтеся принципу «Чиніть з іншими так, як ви хотіли б, щоб вчинили з вами», і це робить вас популярною і шанованою людиною. Ви знаєте собі ціну і рішуче налаштовані на те, щоб про це дізнався також і весь інший світ. Найбільш ймовірно, що ви досягнете успіху в мистецтві. Якщо ви працюєте в бізнесі, то вас люблять, ви чемні і привітні, але ви не володієте діловим чуттям, необхідним для того, щоб досягти великого успіху в цій сфері.

Люди і ідеї значать для вас більше, ніж гроші, тому ви досягнете успіху в будь-якій гуманітарній сфері діяльності, як наприклад, медицина, юриспруденція, соціологія або художня творчість. Ви віддані вашому будинку, і, незалежно від того, чи перебуває ця розташування планет в гороскопі чоловіки або жінки, воно вказує на гарного чоловіка і велике задоволення в подружньому житті завдяки взаємній повазі та відданості.

Ви дещо романтичні, швидше ніжні, ніж пристрасні, але дуже ревниві, незалежно від того, чи є на те причина, оскільки ви чутливі і підозрілі, і вам огидна сама думка, що вас можна дурити. І якщо ваш партнер намагається вийти сухим з води, йому не поздоровиться, оскільки в душі ви детектив, особливо коли припускаєте, що вас надувають. Ви будете чіплятися до вашому чоловікові щодо того, що відбувалося на званому обіді, але не шевельнете і пальцем, щоб затримати, наприклад, головного ворога суспільства, якщо він раптом виникне на порозі вашого будинку.

Ви товариські і любите різні велелюдні зібрання, і зустрічі. Ви також любите перебувати в центрі уваги і робите це в настільки привабливою манері, що й іншим це теж подобається; ви досить чутливі до настрою інших людей, щоб зрозуміти, коли вони переситилися вашим суспільством і навряд чи будете зловживати їхньою гостинністю.


Залишити відгук