Сонце в Раку — Місяць у Водолії

Поєднання Сонце в Раку, а Місяць у Водолії — це більш легкі в спілкуванні люди, які прагнуть своєю поведінкою справити на оточення добре враження. Вони не люблять велику відповідальність і багато роботи. Воліють інтелектуальний і розумовий труд. Доброзичливі і щирі люди, з ним легко в побуті, вони нікого не напружують, мало вимагають, але і по відношенню до себе не терплять диктату. Воліють з усіма дружні стосунки без особливої глибини.

Ви здатні розібратися в самому собі, так і в інших людях, і який би не був ваш коло спілкування, скрізь ви користуєтеся великою повагою, завдяки тому, що ви розумний, співчуваючий і уважний чоловік. У вас прекрасний об’єктивний розум і широкі погляди, особливо в соціальних питаннях.

У поєднанні з критичністю і аналітичним підходом до речей гучні оплески суспільства в будь-якій кількості вам забезпечені. Ваше покликання — робота з великими групами людей. Ваш чудовий голос, магнетична особистість і швидкі, точні судження принесуть вам визнання в політиці або на сцені.

У вас є деяка відчуженість, справляє враження, що ви подумки перебуваєте у високих і недосяжних сферах, і змушує людей, з якими ви спілкуєтеся, відчувати себе більш значними особистостями, ніж вони є. Ви володієте аристократичними манерами, які лестять вашому співрозмовнику, але не пригнічують його. Здається, що ви швидше піднімаєте людей до свого рівня, ніж опускаєтеся до їх; і, незважаючи на вашу гордість і зарозумілість, ви справляєте враження переваги, не принижує інших.

Ви романтичні і в особисті і ділові відносини вкладаєте властиву вам теплоту і щирість, хоча при цьому не забуваєте і про свої амбіції і завжди зумієте повернути справу так, щоб вони опинилися, в кінцевому рахунку, задоволені.


Залишити відгук