Сонце в Раку

Надзвичайно чутлива, інтуїтивна натура. Живе більше в своїх снах, ніж у світі реального. Любить повільний, спокійний ритм життя. Від життєвих негараздів ховається у свою шкаралупу. Часто ідентифікує себе з героями улюблених фільмів або романів, довго зберігає відбиток дитячої наївності, любить фантастику і взагалі все дивне. Постійно насторожі: як би не зачепили його больових точок. Дуже прив’язаний до сім’ї, особливо до матері. Шукає захисника, шукає зразок для наслідування, шукає товариства доброзичливих до нього людей. У нього сильно розвинене почуття прекрасного. Вірить в успіх, у щасливі знахідки, в світле майбутнє. Реалізує свої здібності в сферах уяви, в музиці-літератури, кінематографії. Вплив його планети, Місяця, дає визнання публіки — особливо якщо Місяць в I, X або XII будинку. Рак — гурман часто знавець ресторанів. Погано переносить невдачі на роботі, при неуспіху замикається в собі, хоча в принципі наділений даром розташовувати до себе оточуючих.

У зрілому віці зазвичай доля стає до нього прихильною. Дуже образливий і боїться насмішок. Рак — емоційний тип, стан здоров’я якого різко змінюється, варто йому лише трохи відійти від звичного способу життя. У нього буває маса дрібних нездужань іноді він їх собі просто уявляє, але вони дуже пригнічують. Але найбільше його пригнічує стан втоми. Раку необхідний тривалий сон: це для нього — найкраща терапія. Він любить свою постіль, свою кімнату, свою раковину, укрывающую його від негараздів зовнішнього світу. Він має властивість акумулювати в собі ті турботи, неприємності та негаразди, які носять в собі навколишні: їм робиться легше, а Раку — сумніше. Їй потрібно уникати людей сумовитих і хворих. З елементів показаний йод, що сприяє активізації щитовидної залози і оновленню клітин, а також збереження фігури. Показано молочно-кислі продукти. З трав — меліса. Жінки-Раку вагітність допомагає відновити рівновагу. Показаний відпочинок біля моря, гідротерапія. Протипоказані алкоголь та інші стимулятори.

Якщо стихії вогню, землі і повітря можна часом побачити в характері людини в чистому вигляді, то по відношенню до стихії води ситуація не така проста. Щодо Раку можна сказати так: чим більше в характері людини представлений цей знак, тим більше він прагне втекти від вашого погляду за своєю твердою хітиновою оболонкою. Роль цієї оболонки можуть грати будинок, квартира, кабінет (домашній Рак), певні жорсткі рамки спілкування, за які він практично ніколи не виходить, манера гіпнотизувати поглядом в неприємних для нього ситуаціях і в усіх випадках непроникні глибокі очі, в яких не відчувається дна.

Ці очі можна було б назвати загадковими, якщо б у них крилася велика загадка, чому загадка будь-якої людської душі, що вміщує, як кажуть, весь світ. Іншого немає (зрозуміло): однак Рак втілює принцип сутнісного сприйняття і трансформації, і його очі показують, що якийсь (часто дуже невеликий) шматочок його душі сприймає навколишній і трансформується у відповідності з сприйнятим, тому що сприйняти і означає змінити себе. У Раку (зона творення) стихія води знаходиться в своєму першому прояві, і основною його метою є сутнісне сприйняття світу — все цілком, і подальше сутнісну зміну себе.

Проте в реальному істоту повинна бути певна стабільність, тому підсвідомість людини з сильним впливом Раку виробляє складні захисні механізми, що захищають свого власника від значної частини зовнішнього середовища, звужуючи його сприйняття і забезпечуючи тим самим стійкість психіки. Зміни в психіці, перебудова програми підсвідомості суб’єктивно переживаються глибоко емоційно (власне, глибокі емоції як раз і є знаки перебудови психіки), тому коли Рак, незважаючи на захисні механізми, що сприймає, він сприймає емоційно, і те, що він сприйняв, через деякий час стає його власністю, звичайно, в трансформованому і адаптованому до його психіці вигляді.

У зоні творення стихії ще не усвідомлюють себе, тому Рак, як правило, не формулює для себе завдання так, як вона описана вище, і тим більше ніколи не ставить собі за мету змінити навколишній світ (цим він відрізняється від Скорпіона). Проте в реальному житті, сутнісно сприйнявши щось, він, за законом емпатії, обов’язково не тільки зміниться сам, але і залишить свій відбиток на воспринятом об’єкті. У разі сильного Раку це його непрямий вплив може бути дуже значним.

Тому Раки (як і всі водні знаки) — природжені психологи. Їм притаманне вміння просто уважно вислухати людину, і це вже багато, навіть якщо Рак на закінчення нічого не скаже: проблема може відпасти або вирішитися сама собою просто у результаті розповіді про неї все розуміє, не осуждающему, мовчазно вдохновляющему Раку. Однак Рак зовсім не обов’язково завжди мовчазний, будучи кардинальним знаком, він може бути навіть надмірно метушливим або багато говорити, але завжди залишаючись в рамках свого панцира.

Справа в тому, що одна з його істотних проблем — це проблема емоційного самовираження. Вона пов’язана з тим, що програму підсвідомості, що захищає від сутнісного сприйняття (панцир Раку), одночасно не дають йому можливості сутнісного і емоційного самовираження: шлюз не пускає воду в обидві сторони. У той же час вираження його сутності та емоцій потрібно не тільки йому, але і всім іншим: емоцій на світ відпущено не так багато, і значна їх частина сконцентрована саме у Раків.

Глибина сприйняття Раку накладає на нього відповідні кармічні зобов’язання, які він рідко виконує. У нього є вічний спокуса ховатися в свій панцир коли треба і коли не треба, точніше, коли по ситуації потрібно щось сприйняти, але дуже не хочеться. Рак дуже добре знає, який у нього смачне м’ясо, і не схильний пропонувати його кожному зустрічному і поперечному. З іншого боку, блокування сприйняття у відповідальних ситуаціях є одне з основних кармічних злочинів, але якщо Овен неуважний, Близнюки поверхневі і можуть справді чогось не зуміти побачити, і це їм проститься, то Раку — ніколи: є такі глибини, куди ніхто, крім нього, заглянути не може.

Слід підкреслити, що Рак, представляючи стихію води в зоні творення, насправді не усвідомлює своєї трансформує сили, не прагне змінити світ, його кармічне завдання значно складніше — змінитися самому. Рак керує Місяць. Раки поважають свою господиню, тому в ніч на повню вони виповзають на піщану мілину і її вітають. Місяць рухається по Зодіаку набагато швидше інших планет, тому Раки дуже мінливі, але особливо вони легко впадають у меланхолію: Місяць керує загальним фоном підсвідомості, а там завжди панує легкий смуток, бо ніколи потреби людини повністю не задоволені.

З іншого боку, маючи сильне підсвідомість, Рак легко налаштовується на підсвідомість оточуючих, що робить його незрівнянним эмпатом, однак при цьому вельми підступним, бо трохи що не так, він миттєво ховається в своєму панцирі і робить вигляд, що ніякого інтимного контакту секунду назад не було, він тут не причому і взагалі тільки що увійшов у кімнату і не встиг ще з вами познайомитися. Підступність підсвідомості Раку для нього самого полягає ще в тому, що виставляючи потужні блоки на поверхні і створюючи Раку (і поверхневим спостерігачам) ілюзію невразливості і несхильності чужим впливам, вона залишає його часто абсолютно беззахисним перед тонкими і непрямими впливами, заблокуватися від яких Раку дуже складно.

Разом з тим Місяць дає Раку незрівнянне эмпатическое задоволення від задоволення потреб близьких йому людей: Рак любить їх годувати, про них піклуватися, виконувати бажання й навіть примхи. він може виступати в ролі відмінного супротивника і навіть різнобічного чорного вчителя.

Ув’язнення Сатурна в Раку також має великий вплив на його підсвідомість. Звідси беруть початок його внутрішня ригідність (тобто жорсткість програм підсвідомості), що виражається часто в крайньому і незбагненному для оточуючих упертості з дурним випадках (насправді ви просто побічно зачепили дуже жорстку програму підсвідомості). Сатурн також дає Раку певну внутрішню холодність і жорсткість, яка йому необхідна просто як захист занадто вразливої психіки. Щодо Сатурна завдання Раку дуже важка: йому необхідно вивести цю жорсткість у свідомість, усвідомити її функцію і перетворити впертість в завзятість. Тільки тоді мудрість Сатурна може проявитися, а інакше глибина Раку так і залишиться емоційно-несвідомої і не зможе реалізуватися у конструктивній роботі. З іншого боку, навіть і опрацювання Сатурн забезпечує Раку певну стійкість, зовні виражається в упертості. Відмінність місячної меланхолії Раку від сатурновской автор описувати не збирається, надаючи це психологічної астрології.

Завдяки ув’язненню Сатурна, Рак підсвідомо прив’язаний до коріння, минулого — особистого й історичного, відповідно він воліє добудовувати або перебудовувати програми підсвідомості, а не руйнувати і створювати нові. Кульмінація Юпітер у Раку являє розвиненого Раку зовсім в іншому світлі. Розібравшись у собі, збагнувши сутнісно світ, Рак усвідомлює свою вищу місію і починає створювати релігійне і філософське вчення екзистенціального плану, керувати групою учнів, навчаючи їх з усім інтуїтивним знанням таємниць підсвідомості, яке він накопичив у міру свого духовного просування.


Залишити відгук