Сонце в Овні — Місяць у Діві

Якщо у вас Сонце в Овні, а Місяць у Діві — практичний ви людина, яка прагне робити свою роботу тільки з користю для себе і оточуючих. У вас є ділова жилка, а хороший інтелектуальний рівень розвитку дозволить займатися бізнесом або дослужитися до помічника великого боса. Ви звертаєте увагу на дрібниці, схильні заглиблюватися в деталі і працювати довго і наполегливо. Всередині часто натягнутий нерв: навколишній світ здається не зовсім дружнім і ви в будь-яку хвилину готові дати відсіч. Вас можуть звинувачувати в ігноруванні почуттів оточуючих.

У вас прекрасний критичний та аналітичний розум, скоріше науковий по своєму складу, ніж творчий або виконавський, але здатний шляхом тренування досягти значних висот і дати вам положення авторитетну людину, яка наділена значними повноваженнями. Однак успіх прийде до вас тільки в тому випадку, якщо ви докладете свої сили у тих сферах, де цінується увагу до деталей, науковому аналізу, а також до фактичного матеріалу, относящему до даній сфері.

Юрист, доктор наук, суддя, вчений або бізнесмен, в залежності від ваших здібностей і схильностей, — ось професії, в яких ви можете сподівається досягти успіху. Але в основі всього має лежати серйозну освіту, якщо можливо, формальна навчання, а якщо вона неможлива, то самостійна навчання, яка, завдяки природженій допитливості, буде вам цікава і корисна. Ця позиція планет передбачає постійне прагнення до навчання та пізнання нового; ви знаходитесь у безперервному пошуку фактів, знань, інформації і подробиць, і з’єднання всіх цих фактів в єдине ціле дозволяє вам не тільки схоплювати суть деталей але і на основі розрізнених фактів складати уявлення про загальні ідеї та тенденції.

Ви не дуже-то розраховуєте на подарунки долі, ви сподіваєтеся тільки на своє сумління і не терпіть ніякої недбалості в роботі оточуючих, чи це ваші товариші по службі або підлеглі. Ви суворий, але справедливий суддя. Ймовірно, ви судите і своїх друзів і сусідів, оскільки в глибині душі ви справжній пуританин і не прощаєте людських слабкостей. В цьому відношенні ваша манера вести себе виробляє трохи оманливе враження, що ви виглядаєте досить ліберальним людиною, в той час як ви напевно віддаєте перевагу існувати строго в рамках загальноприйнятих уявлень. Ви щиро прагнете бути самим собою, але при цьому не хочете робити вчинки, за які можете зазнати осуду.

Вам слід м’якше ставитися до людських пороків, так як у вас досить сильна жилка мораліста і існує небезпека, що вона може посилитися до святенницького ставлення до людей, яке зазвичай їх дратує. Ви повинні пам’ятати, що людям слід підходити не тільки зі своєю власною міркою, але враховувати також і їх оцінку самих себе. Ви легко можете дійти до суті справи, але від вас залежить зробити так, щоб розуміння цієї суті не спричинило за собою неприємних наслідків.


Залишити відгук