Сонце в Овні — Місяць у Тельці

Якщо у вас Сонце в Овні, а Місяць у Тельці — ви практичний і наполеглива людина з консервативними поглядами. Такий характер, як у вас, оточуючі вважають сильним. Тому що все те, що ви захочете, ви прагнете втілити в життя. У цьому вам багато в чому допомагають вроджені пробивні здібності. Ви чудово вмієте умовити співрозмовника, а якщо треба і натиснути на нього. Цілеспрямованість і віра в те, що у вас обов’язково все вийде — ваші сильні риси характеру.

Ви — один з тих тактовних і рішучих людей, яким вдається домогтися багато чого, так як ви вмієте догодити іншим і отримати з цього користь. Ваша життєва енергія, незалежність і магнетизм проявляються в поєднанні з певним шармом, стриманістю і врівноваженістю, які стабілізують ваше становище навіть перед обличчям ворожнечі і опозиції. Ви навряд чи зможете пройти по життю, не нажив собі ворогів, можливо, дуже потужних і впливових, але тільки якщо інші позиції у вашому гороскопі не надто погані, ви завжди зможете гідно вийти з будь-якої сварки або, принаймні, зможете, продовживши боротьбу, залишити ваших ворогів борсатися в пилу. Ви не великодушні в прямому сенсі слова: ви — сильний і непримиренний борець і не даєте пощади ворогам; але ви занадто захоплені вашими власними проблемами і амбіціями, щоб піклуватися про помсту.

Ви володієте міцною діловою хваткою, і хоча ваші артистичні та інтелектуальні схильності можуть змусити нас переслідувати цілі, які зазвичай не приносять вигоди, найімовірніше ви зможете облаштувати своє життя так, як вам подобається, навіть якщо ви служите музам. Для вас було б найкращим місцем адміністратора будь-якого художнього або інтелектуального проекту, так як ви здатні одночасно бути і виконавцем, і творцем. У вас цікава манера залишатися тактовним, навіть коли ви робите безапеляційні заяви чи наполягаєте на своєму, і ви напевно отримаєте від людей те, що хочете, і зробите так, що їм буде приємно зробити це для вас. Якщо їм не буде приємно, що ви дуже огорчитесь.

Ви уважні до інших, але ще більшою мірою маєте манеру змусити людей думати, що ви уважні до них, коли ви проявляєте свою звичайну догідливість. Більш навіюваною ви здаєтеся людям не те щоб бездушним, але людиною, що стоїть в стороні від звичайних людських вад; навіть прояв ваших слабкостей носить такий характер, як ніби ви могли б подолати їх, якби хотіли, але не думаєте, що вони коштує таких зусиль. Вам не доводиться розриватися між »хочу» і «треба», як іншим людям, в яких загострене почуття часу і які відчувають себе винними, коли вдаються до задоволень або потурають своїм примхам.

насправді ви взагалі не витрачаєте час даремно, але робите те, що вам потрібно зробити швидко, ефективно і по графіку так, що у вас є вільний час після того, як ви переробите масу справ, на які інші витратять весь свій час, і їм буде його не вистачати.

Ви, ймовірно, досить хорошої думки про себе, хоча можете і не кричати про це на кожному розі. Постійне відчуття, що ви здатні на багато — це основа вашого життя, з таким положенням планет небагато знайдеться людей, які мали б хоча б зачатки комплексу неповноцінності, і, стверджуючи протилежне, вони напевно лукавлять. Ви повинні вчитися керувати не домінуючи і співвідносити свої бажання не тільки зі своїми потребами, але і враховувати благо тих, хто вас оточує.

В гороскопі чоловіки це положення планет зазвичай вказує на чудову, можливо багату дружину, яка надає йому стабільність, підвищує його престиж і у всіх відношеннях відповідає його успіху. Якщо таке положення планет знаходиться в гороскопі жінки, то вона, ймовірно, буде гарною головою сім’ї, всі її вчинки будуть спрямовані на благо сім’ї.


Залишити відгук